Bahar sıcakları iyice kendini göstermeye başlamışken hafta sonu planları da hayli renkli oluyor.

15 Nisan Cuma

hafta sonu - sertab erener

Sertab Erener @Mall of İstanbul MOİ Sahne

Türk pop müziğinin en güçlü kadın vokallerinden Sertab Erener, bu gece Mall of İstanbul sahnesinde olacak. Herbiri birer hit olan şarkılarını seslendirecek olan Sertab Erener ile müzikal bir yolculuğa hazır olun.

16 Nisan Cumartesi

hafta sonu - selami sahin

Selami Şahin – 50. Sanat Yılı Konseri @ Bostancı Gösteri Merkezi

Türk müziğinin efsane olmuş isimlerinden Selami Şahin, 50 yıllık sanat hayatını Bostancı Gösteri Merkezi’nde vereceği özel bir konser ile kutlamaya hazırlanıyor. Son 50 yıla damgasını vuran şarkıları ile Selami Şahin, sahnede de çok özel konuklarını ağırlayacak.

hafta sonu - hayko cepkin

Hayko Cepkin Akustik @ Dorock XL

Hayko Cepkin, akustik performansıyla Cumartesi gecesi Dorock XL’da olacak. Eski ve yeni şarkılarının akustik yorumlarıyla dinleyicilerinin karşısında olaca olan Hayko Cepkin’in konserini kaçırmamanız haftanın tavsiyesidir.

17 Nisan Pazar

CRM_4221.NEF

Criminal / Suçlu

Kevin Costner ve Ryan Reynolds’tan gerilimi ve aksiyonu hiç düşmeyen bir film ile hafta sonunuzu renklendirmek isterseniz Criminal tam aradığınız film olabilir. Film, görevden alınmış bir CIA ajanının hatıraları ve yetenekleri, neler yapabileceği kestirelemeyen tehlikeli bir adamın zihninine aktarılmasıyla gelişen olayları anlatıyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?