Yılbaşına çok az bir süre kalmasının telaşını yaşayan, ne hediye alacağını seçmekte zorlanan herkes için en basit çözüm: Shopi go Hediye Rehberi!

2

Klişe hediyelerin önüne geçmek oldukça zor olmakla beraber, bir o kadar da kolaylık sağlayan bir kaçış oluyor. Erkek için kravat, kadın için takı, çocuk için oyuncak ve sevdiklerinizin geri kalanına kitap seçenekleri bulundurmak ile beraber, Shopi go’nun ayrıcalığı, aklınıza gelemeyecek ürünlerde ortaya çıkıyor.

4

Her şeyi olan kadın ve erkeği ele alan Shopigo.com, onlar için özel hediye seçenekleri sunarak alışveriş süresini kısaltıp, daha keyifli bir hale getiriyor. Bisikletten saç bandına, uyku maskesinden dekoratif objelere, her şeyi olan kadın ve erkekleri mutlu edecek tüm seçenekler Shopi go’nun hediye rehberinde!

3

Preppi’nin 3 gün boyunca yetecek malzemeleri barındıran, deri ve kanvasın uyumu ile tasarlanmış ilk yardım çantaları listenin başında geliyor. Globe Trotter’ın 100. yılı için tasarladığı şık bavullar, Wons Mous’un el yapımı kaykayları, Natalia Brilli’nin deri kaplama domino taşları, Liquid Image’in kameralı kar gözlükleri, ve buna benzer birçok özel ürün ile birleşip Shopi go’nun başka yerde bulunamayacak ürün seçkisini yansıtıyor.

5

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?