Shopi go’daki lifestyle ürün seçkisinin yelpazesi her geçen gün daha da genişliyor! Giyimin yanı sıra ev & dekorasyon, teknoloji ve kişisel bakım kategorileri ile de öne çıkan ürünleri bulabileceğiniz tek adres Shopi go!

Baxter of California

Kişisel bakım grubunda, Hollywood’lu aktörlerin vazgeçilmezi olan Baxter of California var. Cilt bakımına Baxter Finley’in getirdiği erkeksi bir dokunuş olarak görülüyor. Nemlendiricilerden, güneş losyonlarına, cildine değer veren erkekler için Shopi go’dan harika bir seçenek.

Tokyo-Bike

Outdoor ve sporseverler için olan Tokyobike, Viks, State Bicycle gibi markaların yanı sıra, kasklar ve çadırlar da öne çıkan ürünler arasında. Profesyonel sporculara hitap ettiği kadar çocuk ve genç kaskları da üreten Carrera, teknoloji, güvenlik, yenilik ve tasarım kavramlarıyla birlikte anılırken, Heimplanetçadırları fütüristik tasarımlarının yanında kullanıcıları için inanılmaz bir fonksiyonellik sunuyor.

Carrera Helmet

Ev & dekorasyon başlığı altında, dünyada bitkilerin yetişme şeklini değiştirme fikrinden ortaya çıkan, sıradışı Click & Grow markası var. Bilimsel araştırmalar ve yüksek teknoloji kullanımıyla akıllı toprağı ve ortam koşullarını algılayan gelişmiş sensörlü saksılarıyla yepyeni bir bitki yetiştirme deneyimi sağlıyor.

click-and-grow

Gardırobunuz, yaşam alanınız, yaşam tarzınız ve cildiniz ile ilgili sizi iyi hissettirecek her şey Shopi go’nun dikkatle seçilmiş koleksiyonları arasında!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?