Yeni alternatiflere sahip olmanın her zaman önemli olduğunu biliyoruz. Farklı markalara duyulan merak ise günden güne artıyor. Türkiye’de de durum farklı değil. Özel görünmek ve özel hissetmek, kimsede olmayana sahip olabilmek için dünyada olan bitenlerden haberdar olmak, sürekli olarak yeni markaları takip etmek gerekiyor.
Sizin için belki daha önce adını duyup “keşke Türkiye’de de olsa” dediğiniz veya hiç duymadığınız ama tanıştığınızda “keşke hep bilseydim” diyeceğiniz markaları seçtik.

Hollywood’lu aktörlerin vazgeçilmezi olarak görülen Baxter of California, cilt bakımına Baxter  Finley’in getirdiği erkeksi bir dokunuş olarak görülüyor. Nemlendiricilerden, güneş losyonlarına Baxter of California, cildine değer veren erkekler için harika bir seçenek.

Hollywood’lu aktörlerin vazgeçilmezi olarak görülen Baxter of California, cilt bakımına Baxter Finley’in getirdiği erkeksi bir dokunuş olarak görülüyor. Nemlendiricilerden, güneş losyonlarına Baxter of California, cildine değer veren erkekler için harika bir seçenek.

2004 yılında kurulan Bjorg markası, günümüzden geleceğe doğru uzanan tasarım çizgisiyle ince detaylarla işlenmemiş materyalleri bir araya getirerek sevenlerine sürreal bir aksesuar koleksiyonu sunuyor.

2004 yılında kurulan Bjorg markası, günümüzden geleceğe doğru uzanan tasarım çizgisiyle ince detaylarla işlenmemiş materyalleri bir araya getirerek sevenlerine sürreal bir aksesuar koleksiyonu sunuyor.

1956 yılından beri sporla iç içe olan Carrera, yenilikçi tasarımlarıyla konfor ve güvenliği bir arada sunuyor. Profesyonel sporculara hitap ettiği kadar çocuk ve genç kaskları da üreten Carrera, teknoloji, güvenlik, yenilik ve tasarım kavramlarıyla birlikte anılıyor.

1956 yılından beri sporla iç içe olan Carrera, yenilikçi tasarımlarıyla konfor ve güvenliği bir arada sunuyor. Profesyonel sporculara hitap ettiği kadar çocuk ve genç kaskları da üreten Carrera, teknoloji, güvenlik, yenilik ve tasarım kavramlarıyla birlikte anılıyor.

Paris’in en ünlü otellerinden biri olan Costes, dünyaca ünlü fotoğrafçı Arno Nollen’in objektifiyle çekilen fotoğrarın bir araya gelmesiyle kitaplaştı. 2012 yılında ilk defa bir otelin belgeseli olarak ortaya çıkan kitap, sadece 800 adetlik baskısıyla  bir koleksiyon parçası olma özelliği taşıyor.

Paris’in en ünlü otellerinden biri olan Costes, dünyaca ünlü fotoğrafçı Arno Nollen’in objektifiyle çekilen fotoğrarın bir araya gelmesiyle kitaplaştı. 2012 yılında ilk defa bir otelin belgeseli olarak ortaya çıkan kitap, sadece 800 adetlik baskısıyla bir koleksiyon parçası olma özelliği taşıyor.

Moda ve tasarımın gelişmiş teknolojiyle nasıl birleşebileceğinin güzel bir örneği olan Frends kulaklıkları, sunduğu tasarımlarla size üst düzey bir müzik dinleme deneyimi yaşatırken aynı zamanda kendinizi şık hissetmenizi sağlıyor.

Moda ve tasarımın gelişmiş teknolojiyle nasıl birleşebileceğinin güzel bir örneği olan Frends kulaklıkları, sunduğu tasarımlarla size üst düzey bir müzik dinleme deneyimi yaşatırken aynı zamanda kendinizi şık hissetmenizi sağlıyor.

Zanaatkarlık ve tasarımın dayanıklılıkla birleştiği bavullar, 1897 yılından beri Globe Trotter tarafından üretiliyor. Tek tek her bavul; 10 gün, 9 saat ve 35 dakika gibi bir sürede üretilirken, Globe Trotter müşterilerine daha önce yaşamadıkları bir seyahat deneyimi vadediyor.

Zanaatkarlık ve tasarımın dayanıklılıkla birleştiği bavullar, 1897 yılından beri Globe Trotter tarafından üretiliyor. Tek tek her bavul; 10 gün, 9 saat ve 35 dakika gibi bir sürede üretilirken, Globe Trotter müşterilerine daha önce yaşamadıkları bir seyahat deneyimi vadediyor.

Kamp yapmak hiç bu kadar rahat olmamıştı. HeimPlanet çadırları fütüristik tasarımlarının yanında kullanıcıları için inanılmaz bir fonksiyonellik sunarken,  kolay kurulumu ve sağladığı konforla sizi her yerde evinizde gibi hissettiriyor.

Kamp yapmak hiç bu kadar rahat olmamıştı. Heimplanet çadırları fütüristik tasarımlarının yanında kullanıcıları için inanılmaz bir fonksiyonellik sunarken, kolay kurulumu ve sağladığı konforla sizi her yerde evinizde gibi hissettiriyor.

Endüstriyel tasarımın göz alıcı bir örneği olan Hövding kaskları, bisiklete binerken ya da motosiklet üzerindeyken sizi sıradan kaskların ağırlığından kurtarırken, acil durumlarda şişerek hava yastığı görevi görüyor.

Endüstriyel tasarımın göz alıcı bir örneği olan Hövding kaskları, bisiklete binerken ya da motosiklet üzerindeyken sizi sıradan kaskların ağırlığından kurtarırken, acil durumlarda şişerek hava yastığı görevi görüyor.

Adını Latince’de dalga anlamına gelen Kuma kelimesinden alan Kyme markası, dalga metaforunu tasarımlarının tümünde yansıtıyor. Renk ve hareketlilik temalarıyla eşsiz güneş gözlükler sunan Kyme, 18 lens tonu, aynalı modeller, flaşlı ve çift renkli seçenekleri ile sonsuz seçeneklerle özel üretim gözlükler sunuyor.

Adını Latince’de dalga anlamına gelen Kuma kelimesinden alan Kyme markası, dalga metaforunu tasarımlarının tümünde yansıtıyor. Renk ve hareketlilik temalarıyla eşsiz güneş gözlükler sunan Kyme, 18 lens tonu, aynalı modeller, flaşlı ve çift renkli seçenekleri ile sonsuz seçeneklerle özel üretim gözlükler sunuyor.

Modayı bir duruş olarak ele alan tasarımcı Marcelo Burlon, t-shirtleri boş bir tuval gibi hayal ederek onlara yarattığı desen ve baskılarla can veriyor. Burlon’un tasarımları adeta bize yeni bir dünyanın kapılarını açıyor.

Modayı bir duruş olarak ele alan tasarımcı Marcelo Burlon, t-shirtleri boş bir tuval gibi hayal ederek onlara yarattığı desen ve baskılarla can veriyor. Burlon’un tasarımları adeta bize yeni bir dünyanın kapılarını açıyor.

Gece ışıldayan tasarımıyla Pure Fix bisikletleri, kullanıcılarına eğlenceli ve güvenli bir yolculuk sunuyor. Az parçayla üretilen, hafif ve yüksek manevra kabiliyetine sahip bu bisikletler İstanbul trafiğinde araç kullanmak istemeyenler için harika bir çözüm.

Gece ışıldayan tasarımıyla Pure Fix Cycles bisikletleri, kullanıcılarına eğlenceli ve güvenli bir yolculuk sunuyor. Az parçayla üretilen, hafif ve yüksek manevra kabiliyetine sahip bu bisikletler İstanbul trafiğinde araç kullanmak istemeyenler için harika bir çözüm.

Size alıştığınız akrep yelkovan konseptini unutturacak QlockTwo saatleri, farklı ve şık tasarımıyla size yeni bir zaman algısı kazandıracak.

Size alıştığınız akrep yelkovan konseptini unutturacak Qlocktwo saatleri, farklı ve şık tasarımıyla size yeni bir zaman algısı kazandıracak.

Shopigo_branding

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN