Yalın ve sofistike bir yaşam biçimini yansıtan; hazır giyimin yanı sıra dekorasyon, spor&outdoor, teknoloji, kişisel bakım başlıkları altında bir dünya sunan Shopi go, Türkiye’nin ilk online konsept mağazası. Şimdi de Nişantaşı’nda yine özel bir konseptle hayata geçirdiği mağaza ile Shopi go, özgün dünyasını 3 boyutlu deneyimleme şansını sunuyor!

Konsept e-mağaza fikriyle doğan markanın mağazası da e-ticaretteki duruşunun bir yansıması olacak. Mimarlığını Kerem Piker’in üstlendiği mağazada ışık kullanımı, yerleştirme ve alternatif bir düzenleme öne çıkıyor. Shopi go’nun sunduğu geniş ürün yelpazesi ve her biri tekil olarak iddialı birer tasarım nesnesi olan bol seçenekte objeler, yeni açılan mağazada sürprizli bir biçimde sunuluyor olacak.

HAPPYHOUR_DAVETIYE

Shopi go ailesi olarak yeni konsept mağazamızın açılışını Cumartesi günü 16.00-20.00 saatleri arasında gerçekleşecek Happy Hour event’i ile kutluyoruz! Gazali’nin dj performansı eşliğinde gerçekleşecek buluşmada theMagger okurlarını da aramızda görmekten mutluluk duyacağız!

Shopi go Nişantaşı Adres: Mim Kemal Öke Cad. No:17 Nişantaşı / İstanbul

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?