Modern alışveriş anlayışından ilham alan Shopi go’nun markaları her geçen gün artmaya devam ediyor. Kıyafetten dekorasyon ürünlerine, teknolojik markalardan dergilere, Shopi go’nun sofistike seçkisi her gün genişlemeye devam ediyor.

Pop kültürün modern tarzını yakından izleyenler için New York merkezli Deer Dana, ünlülerin portrelerini grafikleştirip t-shirt ve çantaların üzerine baskı yaparken, Anna K., moda klişelerini kullanarak bu dünyayı takip eden ve etmeyenleri bir araya getiriyor. Civissum’un “Ich bin Berliner” sözlerinden yola çıkan t-shirt ve sweatshirtleri, Only NY’ın doğadan, grafitiden, kaykay kültüründen, ve kentten aldığı ilhamla yarattığı ürünlerle yan yana geliyor. 

shopigo - deer dana

Bir Shopi go klasiği haline gelen bisikletlere ek olarak, Brooks England’ın 1866 yılından beri ürettiği özel seleler, Sahn’ın kask kullanırken bile tarzından ödün vermek istemeyenler için tasarladığı kasklar ve Herb Lester’ın Londra’yı daha iyi tanıyabilmek adına çıkarttığı rehber ile birleşerek, şehri keşfetmeyi eğlenceli kılıyor.

Shopi go’da, başka yerde bulamayacağınız bu seçkinin içerisinde gündelik hayatta kullandığınız ürünler de yer alıyor: 1950 yılından bu yana mektup, renkli kağıtlar, tebrik kartları ve çıkartma üreten Midori, tasarım kırtasiye ürünleri ile Shopi go’da!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?