İşten sergilere, arkadaş buluşmalarına, konserlere, tadımlara, en yeni filmlere ve tiyatro oyunlara koşan Magger’lar olarak sağlıklı bir beden bizim için bir ihtiyaç olmanın yanı sıra tutkularımızın peşinde koşabilmek için en önemli aracımız. Tam da bu yüzden ikinci beynimizi ideal hale getirerek uzun dönemli, sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürmemize destek olacak içeriklere ihtiyacımız olduğu konusunda hemfikiriz. O halde gelin ilk adımı fiziksel rahatlığın getirdiği psikolojik rahatlama ve konfor hissiyle tanışmak üzere Probest Digestive’i mercek altına alarak atalım.

Son birkaç yıldır bir iyi yaşam trendi olarak da karşımıza çıkan bağırsak sağlığı, popüler bir konu olmaktan çok daha fazlası! Bilim insanlarının 20. yüzyıldan itibaren gerçekleştirdikleri araştırmaların sonucunda ikinci beyin olarak adlandırdığı bağırsaklarımız, uzun vadeli sağlıkla ilişkilendiriliyor. Mikrobiyomunu oluşturan trilyonlarca bakteri ile bağırsaklar, esasen vücut metabolizmasının final yeri değil yaşamın sürdürülebilirliğini sağlayan, bir anlamda başlatan yer niteliğinde. İkinci beyin tabirinin ardında da işte bu etkileyici düzen yatıyor.

Bununla birlikte dengesiz beslenme, çevresel faktörler, stres, alışkanlıklar ya da hamilelik gibi pek çok faktör bağırsak sağlığımız üzerinde çeşitli problemlere öncü olabiliyor. Probiyotiklerle ikinci beynimize hak ettiği desteği verme ihtiyacımız da bu noktada ortaya çıkıyor. İşte Probest Digestive de bu ihtiyaçlarımıza dair farkındalıkla yola çıkarak bizlere klinik çalışmaları yapılmış, güvenilir bir çözüm sunuyor.

Probest Digestive, içeriğindeki probiyotik mikroorganizmalar ile; bağırsak mikrobiyotasını düzenlemeye ve bağışıklığı desteklemeye yardımcı oluyor. Böylelikle de uzun dönemli sağlıklı olma haline katkıda bulunuyor ve daha konforlu bir yaşam sürmemiz için gerekli desteği sunuyor. Dünya Probiyotik ve Prebiyotik kılavuzlarında önerilen Probest‘i bir Yogi Magger favorisi haline getirense bireysel amaçların ötesine uzanıyor olması; çünkü bağırsak sağlığı farkındalığı yaratmayı ve erişkinlikten itibaren daha sağlıklı nesiller yetiştirmeye yardımcı olmayı da hedefliyor!

Eğer tüm bu bahsettiklerimiz ikinci beyninize hak ettiği desteği vermek konusunda motive olmanızı sağladıysa; gluten, laktoz ve hayvansal kaynaklı bileşen içermeyen Probest Digestive ile daha yakından tanışmak üzere sizi buraya alalım.