Yaz bitti. Hava, her gün biraz daha soğuyor, her gün biraz daha erken kararıyor. Yıl sonu yaklaşıyor. Toplantıların sayısı, projelerin stresi artıyor. Ve biraz kafanızı dağıtacak küçük bir fırsat çıksın da sakinleşseniz diye bağırmamak için zor duruyorsunuz. E durmayın? Çünkü Leona, o aradığınız fırsatı ayağınıza getiriyor!

Leona’nın Ekim ayında başlayacak “Bana da Geldiler” yarışması ile ister Twitter, ister Facebook, ister sadece bir internet kullanıcısı olun, mutluluk çok yakınınızda olabilir. Yarışmanın ödülü, Leona Happy Hour ekibinin ofisinize gelmesi olacak.

Twitter üzerinden #banadageldiler hashtag’i ile en yaratıcı mesajı tweetleyebilir, ya da Leona Facebook sayfasındaki “Bana da geldiler! Çünkü…” cümlesini tamamlayabilir ve yaratıcılığınızla kazanabilirsiniz. Göndereceğiniz mesaj ve içerikler arasından jürinin seçtiği kazanan kişi ve ofis arkadaşları Leona Happy Hour ekibini ağırlamaya hak kazanacak.

www.banadageldiler.com veya www.facebook.com/Leonasaraplari adreslerindeki “Happy Hour” filmini izleyip filmin içine saklanmış sarı noktaları bularak formu dolduran şanslı 20 katılımcı ise Leona Mini Happy Hour paketinin sahibi olacak.

Size de geldilerse, susmayın. Ofisinizde “Bana da geldiler!” diye dolaşan iş arkadaşlarınızın da susmasına izin vermeyin.

Biraz “Happy Hour”, her ofisin hakkı!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?