Cildimiz her mevsim bakım ister ama sonbahar, cilt bakımının belki de en önemli dönemidir. Yaz mevsiminin tüm güzelliklerin yanında güneş lekelenmelerini de beraberinde getirdiğini biliyoruz. Kış ise zorlu hava şartları için cildimizin arınmış, sağlıklı ve hazır olmasını bekliyor. Bu koşullar bir araya geldiğinde sonbaharı cilt bakımı dönemi ilan etmek, hepimize iyi gelecek!

Güneş Lekelenmesi Nedir?

Deriye renk veren melanin pigmentini sentezleyen melanosit hücresinin sayıca artması veya melanositlerden melanin sentezinin artmasına bağlı olarak gelişen koyu renk değişimine güneş lekesi deniyor. Lekelerin birçoğu güneş ışınlarına uzun süre maruz kalma sonucu oluşsa da, genetik veya hormonal faktörler de cilt lekelenmelerine sebep olabiliyor.

Bir Düğüm, Bir Çözüm!

Cilt lekelenmeleri kendiliğinden geçmiyor, geçmediği gibi her yaz döneminden sonra yeni lekeler eklenebiliyor. Mutlaka lekelenme karşıtı uzman bir tedaviyle ona bakım vermeliyiz. Çözüm ise, uzun yıllardır uzmanlığına fazlasıyla güvendiğimiz ve dermatologlar tarafından en çok tavsiye edilen marka* La Roche Posay tarafından üretildi. Melaninleri bloke ederken, cildi nazikçe yatıştıran ve lekeleri ortadan kaldırmakla kalmayıp tekrarlanmasını da önemli ölçüde engelleyen La Roche Posay Saf Niacinamide 10 Koyu Leke Karşıtı Uzman Serum, artık raflarda!

Cildinizi Tavlayın: Saf Niacinamide 10.

Cildimizin kalbine giden yollardan bazıları çok uzun ve meşakkatli. Bazıları çok hızlı çözümler sunuyor ama yeterince güvenilir olmayabiliyor. Bütün bu koşullar, hızlı sonuçları en güvenilir olandan talep etmemize engel değil. Bu noktada sorunun etrafından dolaşmak yerine, bilimin gücünü yanımıza almalıyız.

La Roche Posay laboratuvarları, faydası kanıtlanmış** lekelenme karşıtı yeni uzmanımızı sunar: Niacinamide!

Saf Niacinamide’in cilde sağladığı 5 temel faydaya göz atalım:

  1. Leke sorununun temeline inerek bu sorunu hücresel boyutta çözüyor
  2. Lekelenme sonucu ortaya çıkan cilt tonu eşitsizliğini dengeleyip, cilde doğal bir ışıltı kazandırıyor.
  3. Cildimizin en alt tabakasına kadar inerek kollajen yapımını aktive ediyor ve yaşlanma etkilerini ortadan kaldırıyor.
  4. Anti-Enflamatuar etkisiyle aknelerle savaşırken cildi yatıştırıyor.
  5. Cildimizde bulunan serbest yağ asidi ve seramid oranını arttırarak ciddi bir nem desteği sağlıyor.

Evet, bunların hepsini Niacinamide, tek başına yapıyor.

La Roche Posay Sözü.

La Roche Posay Saf Niacinamide 10 Koyu Leke Karşıtı Uzman Serum, %10 Saf Niacinamide içeriğiyle hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için kullanıma uygun. Sadece 1 haftada koyu lekelerde belirgin azalma** sağlarken, uygulamadan hemen sonra anında cilt tonu eşitliği ve aydınlık bir görünüm kazandırıyor. Bu kazanımdan bile daha önemlisi, lekelerin tekrarlanmaması konusunda La Roche Posay sözü vermesi.

Faydası Kanıtlanmış İçerik.

Yeni Saf Niacinamide 10, içeriğindeki Hyalüronik Asit ile cildi nazikçe nemlendirirken, Fe-Resorsinol ile melaninleri bloke ediyor. Az önce yakından tanıştığımız Niacinamide ile de enflamasyonu azaltarak cildi yatıştırıyor. Bu üçlü için rahatlıkla kazanan kadro diyebiliriz. Nezaketi elden bırakmayan hipoalerjenik içeriği sayesinde cilt tipimiz ne olursa olsun, günde 2 defa rahatlıkla kullanabiliyoruz.

Aydınlık, lekesiz ve yatışmış bir cilde sahip olmak için yalnızca 1 hafta boyunca düzenli kullanıma** ihtiyacımızın olması, bizim kadar sizi de heyecanlandırdı mı?

La Roche Posay bu istatistikleri, tüketici testleri ile rakamsal olarak da kanıtlıyor. Kanıt severiz!

Cildinize ‘bebekler gibi’ bakmaktan da öte, bir dermatolog hassasiyetiyle yaklaşmak için La Roche Posay Saf Niacinamide 10 Serum ile hemen tanışın.

Tüm mevsimlerin, size yalnızca güzel anılar bırakacak olmasının tadını çıkarın!

*Ipsos tarafından Ağustos 2022 – Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilen bağımsız araştırma sonuçları esas alınmıştır.

**Tüketici testi – 76 kadın – Günde 2 kez uygulama.