Su, hayatın temelidir. Her gün, hepimiz ihtiyaç duyarız ve tüketiriz. Duş alırken, dişlerimizi fırçalarken ve ellerimizi yıkarken çok su tüketiriz. İşte tam da bu noktada devreye Stop The Water While Using Me giriyor ve insanları suyun kullanıldığı yerde, su tasarrufu yapma konusunda bilinçlendirmeye çalışıyor ve “Beni kullanırken suyu kapatın” diyor.

Türkçesi ‘beni kullanırken suyu kapat’ anlamına gelen markanın yaratıcıları tahmin edildiği üzere tam birer doğa tutkunu. Ürünleri içerik olarak kullandığımız diğer markaların aksine hiçbir hayvansal içerik içermiyor. Marka bu özelliği sayesinde en çok veganların ilgisini çekiyor. Aynı zamanda hassas ciltlerin de tercih ettiği bir ürün olma yolunda ilerliyor. Suyu en çok tükettiğimiz yerlere girerek bizlerde farkındalık yaratmayı hedefliyor. Stop The Water While Using Me tüm bu özellikleri sayesinde Shopi go olarak bizim kalbimizi çoktan kazandı.

Stop The Water While Using Me’nin, el sabunu, duş jeli, şampuan, saç kremi, vücut losyonu, el kremi ve diş macununundan oluşan saf doğal kozmetik ürünlerinin amacı kar etmek değil; sürdürülebilir ürünler yaratmak.

magger_banner (2)

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?