Rejimdesiniz, sağlıklı beslenmeye özen gösteriyorsunuz ve aynı gün Kadıköy’desiniz. O zaman başka bi yer aramaya gerek yok. Yepyeni bir adresiniz var gidecek…

IMG_9704
Stuff Healthy Drinks & Design Bar

Ruşen Ağa Sokak’ta ufacık bir dükkan Stuff. İlginizi hemen çekiyor, geçen günlerde de yazdığım gibi Kev Cafe burayı öyle canlandırdı ki hemen karşısındaki Stuff’ı görmemek mümkün değil. Bu ufak ama şık dükkanın önünde otururken geleni geçeni izleyebiliyorsunuz, üstelik sağlıklı mı sağlıklı içecekleriniz eşliğinde… Buğday çimi suyu Çimçim’den, yulaf, süt, muz, bal karışımı Muz Sandalı’na, çilek kakao muz ve bademden oluşan Kaptan Çilek’ten yeşil çay ve ıspanaklı Temel Reis’e birçok sağlıklı içecek seçeneği var. Hoş sunumları ve ilginç isimleriyle… Ayrıca menüde hepsinin kalorisini de belirtmişler, ciddi şekilde dikkat edenler için faydalı.

IMG_9710
Stuff Healthy Drinks & Design Bar

Bu smootielerin yanı sıra sağlıklı shotlar, soğuk içecekler çay ve kahve seçenekleri de mevcut. Karnınız acıktığındaysa semizotlu, portakallı, pancar ve peynirli çeşitleriyle lezzetli salatalar sizi bekliyor. Ben gittiğimde muz sandalını denedim, yanında badem ve cevizle sunuluyordu. Bir içecek ne kadar lezzetli olabilir demeyin, gerçekten çok hoşuma gitti. Yanında kalorisini görmek de epey rahatlattı ve o gün için herhangi bir tatlı yeme gereği hissetmedim sonrasında. Verdiği enerji de cabası… 🙂 Uğrayın!

Stuff Healthy Drinks & Design Bar Adres: Caferağa Mah. Ruşen Ağa Sok. No: 14/B Moda, Kadıköy / İstanbul