Tüm özgür ruhlara duyurulur; “The Irish Spirit X Bey” koleksiyonu yepyeni bir moda akımı yaratmaya geliyor. Siz de cesur, yaratıcı, korkusuz ve eğlenceli biri olduğunuzu düşünüyorsanız, içinizdeki İrlanda ruhunu yansıtabileceğiniz müthiş bir koleksiyonla tanışmaya hazır olun!

9
The Irish Spirit X Bey: Tüm Özgür Ruhlara Duyurulur!

İrlanda ruhuna sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebilenlerdenseniz, kendinizi bir de bizden dinleyin! Korkusuzca yaşıyor, kendinize güveniyorsunuz. Dar kalıplara sıkışmayı cesurca reddedebiliyor, herkesin gittiği yoldan değil, kendi yolunuzdan ilerliyorsunuz. Küçük veya büyük, gerçekleştirdiğiniz tüm eylemleri büyük bir tutkuyla yapıyor, işin içine eğlence katmanın bir yolunu hep buluyorsunuz. Olduğunuz gibisiniz, başkalarının ne düşündüğü sizin düşüncelerinizden daha önemli değil. Fikirleriniz ve yaratıcılığınızla etrafınızdakilere ilham veriyorsunuz.

4
The Irish Spirit X Bey: Tüm Özgür Ruhlara Duyurulur!

Bir de sahip olduğunuz bu özgür ruhun diğer bir ayırt edici özelliğinden bahsedelim, özgür giyiniyorsunuz! İşte “The Irish Spirit X Bey” koleksiyonu, siz ve sizin gibi samimi, cesur, eğlenceli ruhlar için yaratıldı. 2014 yılından beri imza attığı özgün koleksiyonlarla ilgi çeken Karaköy sakinlerinden Bey’in yeni koleksiyonu tam da İrlanda ruhundan ilham alınarak tasarlandı.

The Irish Spirit Bey
The Irish Spirit X Bey: Tüm Özgür Ruhlara Duyurulur!

Yaşamında kendi iç sesine güvenerek hareket edenlerdenseniz, modaya değil kendi ruhunuza göre giyinmek size tanıdık gelecektir. İrlanda ruhu ve Bey’in tasarım anlayışının ustaca harmanlandığı limited edition koleksiyon, size bu eşsiz fırsatı sunuyor. Yeşil, krem ve bordo renkleri ile atkı, bere, pantolon, çorap, t-shirt, sweatshirt, defter ve anahtarlık gibi çeşitli parçaların bir araya geldiği koleksiyonda özgür ruhunuzun yansımasını bulacaksınız.

Sınırlı sayıda üretim bu özel koleksiyonun yaklaşık üç ay gibi bir süre satışta kalması planlanıyor. Bey Karaköy ve Bey online’da satışa sunulan “The Irish Spirit X Bey” koleksiyonu ile İrlanda ruhunu İstanbul sokaklarında yaşamaya hazır olun!

Bey Websitesi