Herkese merhabalar! theMagger’da yeni bir kategoriye hoşgeldiniz!

Premium gece hayatı ve elektronik müzik haberleri verecek olan “Tonight It’s Your Time” kategorimizde, özel DJ event’leri, organizasyonlar, konser ve festivaller hakkında birçok bilgi alabileceksiniz.

Kategoride hangi içeriklere ulaşacaksınız?

*Müziğin ve gece hayatının nabzını tutan Tonight It’s Your Time etkinliklerinden haberdar olacak, daha sonrasında etkinliğin nasıl geçtiğini, fotoğraflarla beraber theMagger’da okuyabileceksiniz.

*Ülkemizde ve tüm dünyada önemini hızla arttıran elektronik müzik haberlerini buradan takip edebileceksiniz.

*Ünlü DJ’ler hakkında yazılara ve röportajlara Tonight kategorisinden ulaşabileceksiniz.

Onur Baştürk’ün Tonight It’s Your Time Gecesi

Son zamanlarda katıldığım ilk Tonight It’s Your Time etkinliği ise geçtiğimiz Pazartesi gecesi Onur Baştürk’ün ev sahipliğinde gerçekleşen Mama Shelter’daki özel partiydi. Gecenin ritmini hissetmemizi sağlayan kişi ise şüphesiz birçok etkinlik ve festivalden tanıdığımız DJ Gazali’ydi.

Mama Shelter’ı açıldığından beri çok severim; burada birçok event’e katıldım. 24 Mart Pazartesi gecesi de burada, çalan kaliteli müzik ve katılan isimler sayesinde çok keyifli bir ortam vardı.

Pazartesi akşamı olan etkinlikleri seviyorum; haftaya daha hızlı ve eğlenceli bir şekilde başlamamızı sağlıyorlar. O açıdan bu özel partinin Pazartesi olması çok doğru bir seçimdi diye düşünüyorum, Mama Shelter’daki şık ortam sayesinde pazartesi sendromumu hızlıca yenip, haftaya güzel başladım.

Geceden fotoğraflara ise aşağıdaki galeriden ulaşabilirsiniz:

Müziğin ve gece hayatının ritmini yakalamak için takipte kalın! Sevgiler…

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN