Yazın ikinci bölümünde de etkinlikler tüm hızla devam ediyor. Tonight It’s Your Time sponsorluğundaki etkinlikleri size theMagger’da hafta hafta aktaracağım. Önümüzde çok dolu ve inanılmaz eğlenceli bir takvim var; benden söylemesi! O yüzden bol bol vitamin alın, kendinize iyi bakın. Bunların hiçbirini kaçırmak istemeyeceksiniz! En yakın tarihlerden başlayalım. 25-26-30 Temmuz’da hangi DJ ve kulüpler bizi bekliyor bakalım?

25 Temmuz Cumartesi: Club Bangkok @Kiki Ortaköy

CLUB-BANGKOK_Fotor

Kariyerlerine Amsterdam’da Lux, Club 8, Melkweg ile başlayıp,  İstanbul’da en iyi mekanlarda perfomans sergileyen Club Bangkok‘u bu hafta Kiki Ortaköy’de dinleyebileceğiz!

The XX, Moderat, Kasabian, MGMT, Franz Ferdinand, LCD Soundsystem, Tiga, Phoenix, Hot Chip, Jack White, Two Door Cinema Club, Human League, Major Lazer, Arcade Fire, The Magician, Blur, Miles Kane, Caribou, Disclosure, Superfood, Todd Terje, The Black Keys, Grimes, Metronomy, Vampire Weekend, Friendly Fires, Late of the Pier, Klaxons, Arctic Monkeys, Temples ve The Libertines’i playlist’lerine ekleyerek bize inanılmaz geceler yaşatan üçlüyü İstanbul’daysanız kaçırmayın!

26 Temmuz Pazar: Birol Giray @Otto Alaçatı

9cd53016-2960-457f-8a21-3d07d4ceec2e

Rotamızı Ortaköy’den Alaçatı’ya çeviriyoruz. Bu hafta sonu Alaçatı’da olanlar, pazar günü de sakin bir gece geçiremeyeceğe benziyorlar. Çünkü Türkiye’de elektronik müzik denince akla gelen en önemli DJ’lerden biri olan Birol Giray bu pazar Otto Alaçatı’da olacak! Sonraki hafta da Bodrum’a geçecek bir tayfa varsa, pek sevdiğimiz DJ, 31 Temmuz’da Sebastian Beach Bodrum’u happy hour’da çoşturacak. Aklınızda bulunsun.

30 Temmuz Perşembe: Red Pig Flower @Kasette

red-pig-flower-3

30 Temmuz akşamınızı Red Pig Flower’a ayırın! Çünkü Londra ve Berlin bazlı başarılı DJ’imiz, house müzik ve Asmalı dediğimiz anda aklımıza gelen birkaç mekandan biri olan Kasette’te muhteşem bir performans sergileyecek.

Bayram sonrası etkinliklere hızlı başladık, siz ne dersiniz?

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?