Vazgeçemediğimiz mekan Kasette, 11 Şubat akşamı elektronik müzik için çok önemli bir ismi Tonight It’s Your Time ev sahipliğinde ağırladı! Şilili ünlü DJ Pier Bucci, İstanbul’a geldi, Kasette’te muhteşem bir performans sergiledi.

“Elektronik müzik seviyorum ve biliyorum” diyorsanız, Pier Bucci’yi bilmelisiniz ve tanımalısınız. Zaten önceden bilmiyorsanız, bunun nedeni Pucci kuşağını biraz kaçırmış olduğunuzdandır: 1996 yılında sektöre giren ve kısa sürede camiada ünlü olan Pucci, şuan kıdemli bir DJ.

Kendisi farklı ritimleri karıştırarak ortaya harika parçalar çıkarmayı başaran fazla yetenekli bir müzik adamı. Bucci’nin en sevdiğim yönü de nereden geldiğini unutmaması ve tüm mix’lerinde Latin havasından asla vazgeçmemesi. Performanslarında, tekno, elektronik müzik ve alttan gelen bir latin havası geceye süper bir hava katıyor.

kasette 11 subat -3

Geçtiğimiz perşembe gece 11de başlayan performans, “ertesi gün iş günü erken yatalım” demeyen müzik severlerin enerjisi ile sabah 4’e kadar sürdü.

Kasette6

Kasette

2002’den beri, gece hayatı denince akla gelen ilk şehir olan Berlin’de yaşayan Bucci’yi dinlemek çok ciddi anlamda büyük bir keyif! Kendisine ait çok cool, saatlerce insanı dans etmeye teşvik eden bir tarzı var.

kasette 11 subat -2

Kasette 11 subat

Pier Bucci’yle 1 saatini geçirmek isteyenlere aşağıdaki mix’i tavsiyedir:

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?