Armin van Buuren, Martin Garrix, Sunnery James, Ryan Marciano… Bu isimlerden birinin bile canlı performansını izlemek benim gibi bir elektronik müzik delisi için inanılmaz bir deneyimken, bir de hepsinin aynı gece birbiri ardına sahne alacağını düşünün… İşte eşi benzeri bulunmayacak bu gece DJMAG Top 100 DJs Dünya Turnesi’nin bir parçası olarak 14 Kasım gecesi gerçek oluyor!

Elektronik müzikle ilgilenen herkesin büyük bir heyecanla oy verdiği ve dünyanın en iyi ve popüler DJ’lerini sıralayan DJMag Top 100 DJs listesinin bu yılki versiyonunun açıklanmasıyla başlayacak olan uluslararası turnenin duraklarından biri bu yıl ilk kez Türkiye’de! 14 Kasım gecesi, Tonight It’s Your Time sponsorluğunda Life Park’ta kurulacak festival çadırında gerçekleşecek etkinlikte canlı performanslarını izleyeceğimiz DJ’ler de dünyanın en iyileri arasında üst sıralarda:

AVB_1

Armin van Buuren

DJMAG Top 100 DJs listesinin zirvesindeki yerini dört yıldır kimseye kaptırmayan ve “En İyi Uluslararası DJ” ve “En İyi Trance Müzik Sanatçısı” gibi birçok ödülün sahibi olan Armin van Buuren, benim gözümde de dünyanın en iyi DJi.

MG_2

Martin Garrix

2011’den bu yana elektronik müzik dünyasının en sevilen isimlerinden biri olan Martin Garrix henüz 18 yaşında! İlk kez İstanbul’a gelen DJ’in en büyük hitleri Animals ya da Wizard’ı canlı performansıyla dinlemek için sabırsızlanmamak mümkün değil.

SJRM_1

Sunnery James & Ryan Marciano

Tomorrowland’den Sensation’a birçok festivalde sahne alan ve 2006’dan beri birlikte çalışan ikili de gecenin DJleri arasında olacak. Sensation Türkiye’de dinleyip hayran kaldığımız ikiliyi bir daha dinlemek çok güzel olacak!

T100D_Poster_A0_TR_SMALL

Top 100 DJs Dünya Turnesi’nde bu efsanevi DJ’lere Türkiye’den de Oubicon eşlik edecek. Görkemli bir prodüksiyon ve dünyanın en iyi DJ’lerinden dördünü birbiri ardına izlemek… Bu gece kaçmaz!

Etkinliğin biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?