Yapım aşamasındayken o sokaktan her geçtiğimde burası nasıl bi yer olacak acaba diye düşünüyordum. Derken Tribu Caffe Artigiano çıktı ortaya. Sokağın yıldızı oldu diyebilirim, hemen kahvelerini denemeye gittim tabii…

tribu 1

Caferağa Mahallesi Ağabey Sokak’ta… Moda Caddesi’nde yürürken, Moda’ya varmadan önceki son sokak şeklinde açıklayabilirim. Hemen sağda, dış kısma atılmış masalarıyla sokağın nabzını tutmak pek hoş oldu doğrusu. İçeride tatlı bir tasarım var ve girdiğiniz an farkettiğiniz güleryüz… Mekan tasarımı oldukça farklı, özellikle de aşağıya inen merdivenlerde dikkatli olmalısınız :) Taptaze kahveleri, çeşitleri tek tek açıklayan ve damak tadınıza uygun kahveyi bulabilmenizi sağlayan sahibi ve lezzetli tatlılarıyla burası mutlaka fark edilecektir diye düşünüyorum.

tribu 3

Biz arkadaşımla gidiyoruz ve iki kişilik filtre kahve içiyoruz; gerçekten lezzetli olduğu gibi yanında kendi yapımları olarak verdikleri, sunumu da şıklaştıran bezeler çok lezzetli. Sanırım önüme on tane konulmuş olsa hepsini bir kerede yiyebilirdim! Espresso, machiato, farklı aromalı filtre kahveler… Kısaca aklımıza gelebilecek her türlü kahve çeşidi, tatlılar eşliğinde burada bulunabiliniyor, limonatayı da unutmayalım tabii… Eğer burada 6 kahve içerseniz bir kahve mekandan, yolunuz düşerse buraya özel magnetlerden almayı da unutmayın! :)

tribu 2

Tribu Caffe Artigiano Adres: Caferağa Mah. Moda Cad. Ağabey Sok. No:6/A, Kadıköy / İstanbul

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN