İtiraf saati! Teknoloji alışverişi yaparken hiç anlamadığınız terimler arasında ve “hmm” sesleri eşliğinde etiket okuyup ürünleri karşılaştırmaya çalıştığınız oldu mu? Yanıtınız evetse haberler güzel. Apple’ın Türkiye’deki Premium Reseller’ı Troy, Türkiye’nin ilk ‘flagship’ mağazasını İzmir İstinyePark’ta açtı ve teknoloji alışverişini çok daha keyifli hale getirmek konusunda kararlı!

‘Flagship’ mağaza kavramını daha önce duymuş muydunuz? Flagship sözcüğünün etimolojisine baktığımızda amiral gemisi, sancak gemisi, daha geniş anlamda donanmanın en iyisi ve mükemmeli olarak tanımlanıyor. Mağaza zincirlerinde de kullanılan bu tanım, bir şirket grubundaki en büyük alana sahip, daha çok ürün çeşitliliği bulunan ve daha tecrübeli personelin görevlendirildiği mağazaları temsil ediyor. İşte İzmir İstinyePark’ta yerini alan Troy da tam olarak bu manifestoyla yola çıkıyor.

Konu teknoloji alışverişi olduğunda en önemli hedefimiz, almak istediğimiz ürünlere dair karşılaştırma yapabilmek adına aklımızda olan soruların hepsinin yanıtlanabildiği mağazalar bulmak. Türkiye’nin ilk ‘flagship’ mağazasını deneyimlememizi sağlayan Troy İzmir İstinyePark da 30 yıllık deneyimi ile doğru bilgiyi kaynağından almamıza aracılık ediyor. İlgili uzman personellerden, ihtiyaçlarınıza yönelik ürünler hakkında bilgi almak, doğru ürüne yönlendirilmek gibi satış sürecinde ihtiyaç duyduğumuz yönlendirmelerin yanı sıra aradığımız teknik servis hizmetini de vadediyor. Böylece bize sürecin en eğlenceli kısmı olan, onlarca seçenek arasından tercih yapmak ve yepyeni bir cihazın kutusunu açmak kalıyor.

Tüm bu seçim yapma sürecinde de ‘flagship’ mağaza deneyiminin bir diğer keyifli yanı ortaya çıkıyor ve bizleri çeşitliliğin son derece yüksek olduğu bir dünya bekliyor. O halde hayallerin ötesinde bir Apple deneyimi için Troy İstinyePark’ı ziyaret etme planlarını ajandanıza almanın tam zamanı Ufak bir hatırlatma: 13-14-15 Mayıs’ta açılışa özel muhteşem fiyatlar ve cazip teklifleri yakalayabilirsiniz!

Detaylı bilgi almak için tıklayın.

Kapak Fotoğrafı: Troy