Kapıdan içeri girdiğimizde tertemiz bir evle karşılaşmak, hepimizin içini rahatlatan hayallerden biri. Peki, evin gerçekten temiz olması için haftada kaç saat harcadığınızı biliyor musunuz? Özellikle de doğru temizlik aletlerine sahip değilseniz, evi süpürmek gözünüzde büyüyor olabilir. Güzel haber şu ki, VESTEL S70 G Şarjlı Süpürge ile temizlik işleri artık çok daha kolay! Her zemine uygun Vestel S70 G Şarjlı Süpürge, yüksek performansı sayesinde tüm eve yetiyor, enerjiden ve zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Bu da temiz evde sevdiklerinize daha fazla vakit ayırmak ve hobileriniz için gereken enerjiyi bulmanız anlamına geliyor.

Daha Az Enerji, Daha Fazla Zaman!

Ev temizliğinde yerleri süpürme işleminin temizliğin en önemli adımı olduğu inkar edilemez bir gerçek. Özellikle evcil hayvanınız varsa veya sürekli saçlarınız dökülüyorsa, yerde biriken tüy ve saçları görmek can sıkıcı olabiliyor. Evi tüm bu kirlerden arındırmak aynı yeri defalarca süpürüyoruz. Oysa ki, teknolojik gelişmeler sayesinde yüksek emiş gücüne sahip olan bir süpürgeyle evi yalnızca bir kez süpürmek bile tertemiz olmasını sağlayabilir. VESTEL S70 G Şarjlı Süpürge, dakikada  2900 devir dönen yüzey algılama teknolojili fırçası sayesinde zeminin özelliklerini algılıyor ve zemin tipine göre emiş gücünü ayarlıyor. Örneğin parkelerde daha hassas bir çekim gücüne sahipken, halı ve kilim gibi tüylü yüzeyleri derinlemesine temizlemek için emiş gücünü artırıyor. Bu da hem enerjiden, hem de emeğinizden tasarruf etmenizi sağlıyor. 

600W BLDC motora sahip olan VESTEL S70 G Şarjlı Süpürge, kıymetli tatil günlerinizde daha kaliteli ve keyifli zaman geçirmenize imkan tanıyor. Eco modundayken tek şarjla 60 dakikaya kadar kullanım imkanı sunan süpürgenin dijital ekranı anlık olarak kalan süreyi gösteriyor. Üstelik filtre veya boru kısmında oluşabilecek tıkanmaları anında size bildiriyor ve olası sorunlar hızlı bir şekilde çözülüyor. Ayrı bir fırça motoruna ve dakikada 3800 devir dönen iç fırçaya sahip UV ışınlı koltuk ve yatak başlığı ile yalnızca yerlerde değil evin en hijyenik olması gereken alanlarında da yardımınıza koşuyor. UV ışını sayesinde gözle görülmeyen kirler görülüyor ve koltuk arası, yatak başlığı gibi zorlu alanlardaki tozlar kısa sürede temizleniyor. Bükülebilir süpürücü boru, yatak altı ve koltuk altı gibi erişilmesi zor alanlara rahatça uyum sağlıyor. 

VESTEL S70 G Şarjlı Süpürgenin avantajları bunlarla da sınırlı değil. Köşe ve yüzey temizliğine uygun olarak üretilen 2’si 1 arada fırça temizlik işlerini büyük ölçüde kolaylaştırırken, hassas toz fırçası elektronik ve hassas eşyaların tozunu almanızı sağlıyor. Üstelik klima ve gardolap üstü gibi gözden kaçırılan noktalar için bükülebilir aksesuar aparatı da bulunuyor. Tüm bunlar sayesinde yalnızca yerler ve koltuklar değil, tüm eşyalardaki tozlar şarjlı süpürgenin yıkanabilir HEPA filtresindeki yerini alıyor. Her kullanımdan sonra yıkayabileceğiniz bu filtre, toz ve alerjenleri hapsetme özelliği sayesinde temizlik sırasında alerjisi tetiklenenler için de büyük bir fırsat. Konu ev temizliği olduğunda ne kadar hassas davranıyorsak, aynı hassasiyeti arabalarımızda da gösteriyoruz. Neyse ki, VESTEL S70 G Şarjlı Süpürge, araba temizliğinde de kullanılabiliyor ve esnek uzatma hortumu sayesinde arabadaki en zor noktalara bile erişim sağlayabiliyor. 

VESTEL S70 G Şarjlı Süpürge sayesinde sürekli ertelediğiniz diziyi başlatabilir, spora Pazartesi yerine bugün başlayabilir veya sevdiklerinize bol bol vakit ayırarak eğlenceli planlar yapabilirsiniz. Şarj özellikli park istasyonu sayesinde evde ekstra yer kaplamayan ve şık bir görünüm sunan şarjlı süpürge, kolayca ayrılabilen filtre ve hazne sistemiyle de diğerlerinden ayrılıyor. VESTEL S70 G Şarjlı Süpürge evinizdeki toz ve kirleri yok ederken, size sadece bu anın keyfini çıkarmak kalıyor. VESTEL S70 G Şarjlı Süpürge hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.