theMagger olarak seyahat tutkumuzu besleyen ve birbirinden etkileyici keşiflerle dolu rotalar oluştururken yanımızda olarak bize kolaylıklar sağlayan fırsatları çok seviyoruz. Bir de bu fırsatlar kendimize zaman ayırmayı ve ruhumuza iyi gelen aktiviteler yapmayı destekliyorsa, daha ne isteriz? Hattınızla ilgili birçok işlemi kolayca halletmenize olanak sağlaması bir yana; sizlere sunduğu Fırsatlar Dünyası’nın ayrıcalıklarıyla hayatınıza renk katmayı hedefleyen Vodafone Yanımda uygulamasının Vodafone abonelerine sunduğu fırsatlar gibi…

Vodafone Yanımda
Vodafone Yanımda

Vodafone Yanımda uygulamasının abonelerine sunduğu ayrıcalıklar Fırsatlar Dünyası’nda bir araya geliyor. Araç kiralamadan etkinliğe, giyimden yemeğe birçok sevilen markanın bu özel dünyada yer alan fırsatları arasından theMagger olarak özellikle çok sevdiklerimizden bahsetmek istiyoruz.

Seyahat tutkunlarını sevindirecek kampanyalar ile başlayalım… Eğer bir Vodafone abonesiyseniz, yolculuk planlamalarınızı yapmaya başladığınız günden havalimanı ulaşımınızı gerçekleştireceğiniz ana kadar çok çeşitli fırsatlar sizleri bekliyor. Seyahat tutkunlarını sevindirecek kampanyalar ile başlayalım… Eğer bir Vodafone abonesiyseniz, yolculuk planlamalarınızı yapmaya başladığınız günden itibaren çok çeşitli fırsatlar sizleri bekliyor. Budget’tan kiralayacağınız ulaşım araçlarında size özel %40 indirim ve Hotels.com‘dan yapacağınız otel rezervasyonlarında %10 indirim bunlardan sadece birkaçı.

Peki birbirinden etkileyici ve fotojenik noktalarda bulunduğunuz seyahatiniz boyunca üzerinizde ne renkler olacak, hiç düşündünüz mü? Düşünmeyenleri Vodafone Butiği’ne alalım! Seyahate çıkmadan önce, Vodafone’un aboneleri için TrendyolMilla ve TrendyolMan ürünleri arasından özenle seçtiği parçaları bir araya getirerek oluşturduğu butiğe göz atın ve %40’a varan indirimlerden yararlanın deriz.

Vodafone Yanımda‘nın abonelerine sunduğu ayrıcalıklar yalnızca seyahat ile sınırlı değil. Korku ve gerilim edebiyatı, klasikler, çok konuşulan ve popüler kitaplar gibi sayısız türe ait, binlerce eseri birbirinden farklı renklere sahip, değerli seslerden dinlemenize olanak sağlayan Storytel’i duymuşsunuzdur. Metroda, otobüste, arabada, yolda yürürken, dilediğiniz her yerde dinleyebileceğiniz tüm kitaplara bir tıkla ulaşabileceğiniz Storytel‘i, Vodafone abonesiyseniz, 30 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

Genel kültürünüzü artırarak vizyonunuzu genişlettiğiniz zamanların dışında, zihninizin biraz sessiz kalmaya ihtiyaç duyduğu anlar da olacaktır. İşte Vodafone Yanımda, bu noktada da yanınızda oluyor ve daha önce hiç meditasyon yapmamış olanların bir rehber olarak kolayca yararlanabileceği, düzenli olarak meditasyon yapanların ise hayatlarında sevgiye ve huzura daha fazla yer açmanın tadını çıkararak deneyimlerini zenginleştirebileceği Meditopia uygulamasının Premium üyeliklerinde sizlere %30 indirim fırsatı sunuyor. Meditasyonu hayatınıza dahil ettikten sonra uyku kalitenizin ve dolayısıyla gün içindeki veriminizin artığını, işlerinize daha iyi odaklanabildiğinizi ve ruh halinizin iyileştiğini göreceksiniz.

Vodafone Yanımda uygulamasının fırsatları bitmiyor: iyi bir beslenme düzenine geçmenizde size yardımcı olacak Diyetkolik uygulamasının 1 aylık veya 3 aylık Standart Diyet Paketleri’nde %30 indirim alabilir, ek olarak forma girmenizi destekleyecek ve size spor tavsiyeleri verecek Fitwell‘in 1, 3 ve 12 aylık Premium üyeliklerinde %30 indirimden yararlanabilirsiniz.

Unutmadan, Vodafone Yanımda Fırsatlar Dünyası’nda birbirinden eğlenceli oyunlara denk gelebilirsiniz. Bu alanda, çeşitli startup’ları destekleyerek sizleri en yenilikçi platformlar ile buluşturmayı hedefleyen Vodafone, Tavla Stars ile yaptığı işbirliği ile aynı zamanda kendi mobil oyun markasını yaratma yolunda ilk adımları atıyor.

Peki ya siz, şansı cebinizde taşımak için neyi bekliyorsunuz?

Uygulamayı indirmek için tıklayın: AndroidiOS