Otomobil dünyasına baktığımızda, Volvo Cars’ın özellikle güvenlik konusunda küresel bir lider pozisyonunda olduğu tartışılmaz bir gerçek. Buna sürüş deneyimini iyileştirmek için kullandıkları kapsamlı teknolojileri ve yenilikçi tasarım fikirlerini eklediğimizde, bir Volvo otomobile sahip olmanın ayrıcalığı kendini belli ediyor. Gelin, önce Volvo Cars’ı tasarım ve güvenlik anlamında daha iyi tanıyalım; sonra da sizlerle paylaşmak için heyecan duyduğumuz, 30 Haziran’a kadar geçerli olacak kampanyanın detaylarına birlikte yakından bakalım.

Volvo Cars
Volvo Cars

Volvo Cars’ın güvenlik konusunda dünya çapınca öncü bir konumda yer almasının hikayesi, 1927 yılına dayanıyor. Bu tarihte, Volvo Cars’ın kurucuları Assar Gabrielsson ve Gustaf Larson, şirketin temel değerleri arasında ilk sıraya güvenlik konusunu yerleştiriyorlar. Böylece Volvo Cars, zamanla güvenliği iyileştirmeye yönelik; bağlantılı emniyet kemeri, çocuklar için ilk yükseltici minder ve Yan Darbe Koruma Sistemi (SIPS) gibi çok sayıda yeniliğe imza atıyor, ilham oluyor. Sürücülerin, otomobilin son hızını sınırlandırmasına yardımcı olan Care Key, Volvo’nun aşırı hız konusunda olumlu bir değişim yaratmak üzere tasarladığı yeniliklerden yalnızca biri. Volvo Cars, 2020 itibariyle hiç kimsenin yeni bir Volvo otomobilinde ciddi şekilde yaralanmaması ya da hayatını kaybetmemesini hedefliyor.

Volvo Cars’ın kendine özgü ve yenilikçi yaklaşımı, güvenlik konusunda olduğu kadar tasarım anlamında da fark yaratıyor. Navigasyon, araç eğlence sistemi ve ses sitemi yenilikleri alanını ifade ettikleri Sensus, aynı zamanda sürücünün bütünüyle kontrolü elinde tutmasına izin vermek üzere tasarlanmış dokunmatik ekran arayüzünü de içine alıyor.

Volvo Cars
Volvo Cars

Gördüğünüz gibi, Volvo’ya sahip olmak için sebep çok! Siz de Volvo’yla kişisel, sürdürülebilir ve güvenli yolculuk deneyimleri yaşamak ve fiyat garantili ön satış ayrıcalığıyla bir Volvo’ya sahip olmak istiyorsanız şimdi tam zamanı. Sınırlı sayıda Volvo XC40, XC60, XC90, S90, V90 Cross Country, V60 Cross Country modelleri için ve 30 Haziran’a kadar geçerli olan bu ayrıcalıktan faydalanmak için, Volvo Yetkili Satıcıları veya Volvo Car Türkiye İletişim Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat teklifi talebi gerçekleştirmek için tıklayın.