Alman Techno / House DJ ve prodüktörü Wankelmut, tatile doyamayanlarla ve 9 Ağustos’ta Çeşme’de olanlarla Tonight It’s Your Time sponsorluğunda Propaganda Beach’te buluşuyor.

Wankelmut

Berlin menşeli Jacob Dilßner veya bildiğimiz adıyla Wankelmut, techno ve house kıyılarında gezineceği fırtınalı bir yolculuk için Propaganda Alaçatı kabinine geçiyor!

Müzikle erken yıllarda tanışan ve aldığı piyano eğitiminin ardından üniversite yıllarında klasik müzikle arasına mesafe koyan Wankelmut, yine bu yıllarda DJ’liğe merak saldı. Berlin’in çeşitli noktalarında performans sergileyen genç DJ ve prodüktörün yıldızı, Asaf Avidan’ın “One Day”isimli parçasına yaptığı remix’le iyiden iyiye parladı.

Wankelmut

One Day’i geçtiğimiz sezon birçok gece kulübünde dinlemiş olmalısınız. Tekrar dinlemek veya bu muhteşem parçayı keşfetmek için “play”e basın:

Yılın en büyük hitlerinden birine dönüşen ve dünyanın dört bir yanındaki kulüpleri ele geçiren One Day’in parçanın başarısı, Wankelmut’un kendi prodüksiyonu olan Emma Louise ile beraber çıkardığı  “My Head is a Jungle” takip etti:

Kısa sürede büyük bir başarıya ulaşan ve adını şimdiden uluslararası elektronik müzik sahnesinin yükselen yıldızları arasına yazdıran Wankelmut’un Tonight It’s Your Time sponsorluğundaki canlı performansını kaçırmayın!

Bu arada 9 Ağustos gecesinin warm-up ve Walkelmut’un sonrasında Get Physical’ın Türkiye elçisi Murat Uncuoğlu’nun perfomansını izleme şansımız olacak.

Yarın gece Propoganda Alaçatı’da görüşmek üzere!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?