Glitter’lar, simler, mat tonlar ve neon renkler… Makyaj trendleri sürekli değişiyor, hatta zaman zaman bu trendlere yetişmekte zorlanıyoruz. Değişmeyen bir şey varsa o da ilhamını doğadan alan ürünlere olan ilginin gün geçtikçe artıyor olması. Doğanın mucizesi bal konseptini ve bahar ciceklerini yüzünüze taşıyan Watsons’ın sevilen markası Lovely de ilhamını doğadan alıyor ve bizleri Honey Bee makyaj serisiyle buluşturuyor.

Lovely Honey Bee Beekeeper Far Paleti

Watsons’ın sevilen markalarından Lovely, ismine yakışan ikonik ambalajlarıyla uzun süredir radarımızdaydı. Sadece Watson’s mağazalarında, internet sitesinde ve uygulamasında bulabileceğiniz Lovely’nin yeni bal konseptli Honey Bee makyaj serisi ise, bahar çiçeklerinden aldığı mis kokuyu makyaj rutinimize taşıyor. İlk olarak serinin öne çıkan Lovely Honey Bee Beekeeper far paleti ile başlayalım. Yoğun pigmentli, 7 farklı renkten oluşan bu palet, sıcak tonlardaki mat ve ışıltılı far seçeneklerine sahip. Kolay uygulama sağlayan yumuşak yapılı formülü ile Lovely Honey Bee Beekeeper far paleti, siz makyajseverlerin de radarında olmayı hakediyor.

Lovely Honey Bee Let It Bee Allık Serisi, 3 Numara

Lovely Honey Bee Let It Bee allık serisi, kadifemsi, yumuşacık bir bitiş sağlıyor. Kolay uygulama sunan hafif yapısıyla ciltte eşit bir biçimde dağılıyor ve toz allık kullanamıyorum diyenleri bile şaşırtıyor. Pembeden şeftaliye 3 farklı renk seçeneği bulunan Lovely Honey Bee Let It Bee allık serisi makyajın stratejik hamlelerinden olan allığı başka bir boyuta taşıyor.

Lovely Honey Bee Bumblebee Likit Aydınlatıcı

Lovely Honey Bee Bumblebee likit aydınlatıcı ise cildinizde sanki sahilde  bronzlaşmışsınızcasına bir etki bırakıyor. Bronz tonlarda doğal bir ışıltı sağlayan bu likit aydınlatıcının içeriğindeki bal konseptinden gelen mis kokusuna ek olarak bronz ışıltının keyfini çıkarabilirsiniz.

Lovely Honey Bee Beebread Sabitleyici Pudra

Gelelim makyajın tamamlayıcısına… Lovely Honey Bee Beebread sabitleyici pudra ile son dokunuşu yapabilir, makyajınızın daha uzun süre dayanmasını sağlayabilirsiniz. Sarı alt tonlu olan Lovely Honey Bee Beebread sabitleyici pudranın aynı zamanda göz altındaki koyu halkaları ve yorgunluk belirtilerini kapatmaya da yardımcı olduğunu ekleyelim.

Lovely’nin bal konseptli Honey Bee makyaj serisini ve çok daha fazlasını Watsons mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Türkiye mobil uygulaması’nda bulabilirsiniz.