Doğum günleri, yıl dönümleri, mezuniyetler, terfiler… Sevdiğimiz insanların hayatımızdaki varlığını kutlamak için elimizde onlarca neden var ve belki de özel bir nedene ihtiyacımız dahi yok! Anı saklamanın en güzel yolu, onlara özenle seçtiğimiz bir hediyeyi verdiğimizde yüzlerinde oluşan gülümsemenin mental bir fotoğrafını çekmek ve hafızamıza kaydetmek. Güzel anılar akan zamanda her daim hayatta kalmayı başarırken, planın, gülümseten hediye kısmını Welder üstleniyor ve Moody koleksiyonuyla zamanı paylaşmanın cesur yollarını sunuyor.

Welder Moody Koleksiyonu

Sevdiğimiz insanları bizler için özel kılan en temel şey kendilerine has özellikleri. Gülümseme şekilleri, mizah anlayışları, tarzları… Gördüğümüz herhangi bir şeyi zihnimizde “Bu tam ona göre” diye kodlamamızı sağlayan onlara özgü bu renkler. Zaten yaşamı güzelleştiren de renklerini yansıtmaktan çekinmeyen insanlar biriktirebilmek… İşte her biri kendine özgü bu renkleri takdir etmek üzere yola çıkan Moody koleksiyonunda yer alan tasarımların her biri, kullanıcısına özgü ve her saat bir diğerinden farklı. Çünkü saatlerin fotokromik camları ışığa göre renk değiştiriyor. Renk değişimi de ışığın şiddeti ve açısına göre belirlendiğinden, yan yana duran iki Moody kullanıcısı dahi farklı renklere sahip olabiliyor!

#WhenYouDare mottosuyla yola çıkan Welder, Moody koleksiyonuyla bizlere günlük yaşamda karşılaştığımız yorumlar, sosyal medya içerikleri gibi onlarca uyaran nedeniyle unuttuğumuz önemli bir şeyi hatırlatıyor: kalıplara uymak zorunda değiliz. Moda, renklerimizi yansıtmanın en kolay yoluyken üzerimizde her daim taşıyabildiğimiz tek aksesuar olan saatler bunu yapmak için ideal bir aracı. Rose gold ve wine renklerinde swarowski taşlı “Stone” serisi saatler, dişil enerjiyle iletişime geçmeyi vadederken, rose gold ve çikolata renkli erkek modelleri klişelerin dışına çıkmanın elegan yollarını sunuyor. Böylece şık görünümlerden günlük stile, yaşamın her anına eşlik ediyor.

Welder Moody Koleksiyonu

Özetle, Welder bu koleksiyonla, saat yapımı deneyiminin yanı sıra renk teorisi konusundaki uzmanlığını da ön plana çıkarıyor. Bizeyse sadece çekici opsiyonlar arasından seçim yapmak kalıyor. O halde sevdiklerinizin stiline renk katacak birer hediye olmaya aday saatlere daha yakından bakmak üzere sizleri buraya alalım.

Kapak Fotoğrafı: Welder

İlginizi çekebilir: Chic Magger’dan Metallic Leather