Yılın son günleri her daim bir geri sayımı işaret eder. Yeni bir yıla, yeni hayallere ve hedeflere yaklaşırken zaman hızla akıp gider. Tamamlanması gereken işler, planlar, listeler ve tabii ki hediyeleşme merasimlerine hazırlık! Yılın en keyifli karmaşası arasında saatin “tık tık”larını duyar gibi hissediyorsanız paniğe gerek yok çünkü Welder her zaman olduğu gibi zamanı paylaşma işini üstüne alıyor. Hem de yılbaşı süslerinin ışıltısına göz kırpan yeni bir seriyle: “Metallic Leather.”

Yeni yıla dair en keyifli şeylerden biri şüphesiz hediyeleşmek. Sevdiğiniz biri için hediye planları yapmak, nelere ihtiyacı olduğunu analiz etmeye çalışmak, beğendiğini söylediği şeyleri gizli gizli not etmek gibi ufacık eforlar bu sürecin eğlenceli birer parçası. Tabii bir de son an hediyeleri var ki onları almaya çalışırken kendinizi bir yılbaşı filminin sempatik ama hep acelesi olan başrolü gibi hissedebilirsiniz. İster uzun uzun planlayıcılardan ister son dakikacılardan olun, her zaman elimizin gittiği ve hiçbir zaman hayal kırıklığına uğratmayan bir hediye var: saatler. Üstelik zamansız oluşu ve tüm cinsiyetler için uygun seçenekler bulunabilişiyle gerçek bir can simidi.

youtube play youtube play

İşte Welder’in bu yılki alışveriş listenize girmeyi hak eden “Metallic Leather” serisi de 2022’ye parlak bir giriş vadediyor. İsminden de anlaşılabileceği gibi metalik deri kayışların ön plana çıktığı koleksiyonda; altın sarısı, gümüş ve pembe altın renk seçenekleri var. Yani zevkleriniz ve hatta cilt alt tonunuza uygun tercihler yapmak mümkün. Ufak bir ipucu isterseniz soğuk alt tonlu ciltler için Moody WWRC122, sıcak alt tonlu ciltler için Moody WWRC120 ve Moody WWRC121‘e göz atabilirsiniz.

Koleksiyonun bir diğer özelliğiyse saatlerin tümünde Welder’in en önemli dokunuşlarından biri olan, ışığın geliş açısına göre renk değiştiren “Photochromic” camların kullanılmış olması. Yani Welder bu koleksiyonla, saat yapımı deneyiminin yanı sıra renk teorisi konusundaki uzmanlığını da ön plana çıkarıyor. Bizeyse sadece çekici opsiyonlar arasından seçim yapmak kalıyor. O halde sevdiklerinizin stiline renk katacak birer hediye olmaya aday saatlere daha yakından bakmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Kapak Fotoğrafı: Welder