Kişisel stilimizi diğer herkesten ayıran en önemli detay, görünümlerimize eklediğimiz ufak dokunuşlar. Karanlıkta, müziğin ritmine kapıldığımızda ya da dikkat çekmek istediğimiz anlarda bir yıldız gibi parlama becerimiz önce kendi enerjimizden, sonra da dış dünyaya kendimize dair ipuçları vermek için seçtiğimiz ufacık detaylardan gücünü alıyor. Gündüzleri uzun, geceleri daha da uzun yaşadığımız, çalışma hayatının en aktif olduğu dönemlerde bile üzerimizde taşıdığımız ufacık detaylarla ışıldamaya devam etmek mümkün! İşte cesur İtalyan tasarımıyla her bir modelinde kendine has bir ruh ve kişilik taşıyan Welder de tam bu noktada devreye giriyor ve bizi ışıklı kadranı, iddialı tavrı ve cesur görünümüyle saat tutkunlarının gözdesi olan Spark’ın yeni üyeleriyle buluşturuyor.

Welder Spark

Sade ve zarif bir stili benimserken sıkıcı olmaktan kaçınmak için bir ipucu: Temel parçalarla imza niteliğindeki parçaları bir arada kullanmak! İmza niteliğindeki dokunuşları görünümlere adapte etmenin en kolay yolu aksesuarlardan geçiyor. Durmaksızın çalışılan bir günün ardından konfor alanımızdaki insanlarla bir araya gelip enerjimizi geri kazanmak için gündüzden geceye geçiş yaparken stilimize ışıltı katabilecek en şık ve işlevsel imza niteliğindeki parçaysa şüphesiz saatler.

Welder Spark

Casual, spor ve klasik? Günlük stilinizi nasıl tanımlardınız? Belki de en zoru kişiliğimizi yansıtan stilimizi tek bir başlıkla sınırlandırmak. Biz her gün, hatta her saat başı değişirken farklı deneyimlere, farklı tatlara ve farklı tarzlara açık hale geliyoruz. Durum böyleyken saat kadar biricik, vazgeçilmez ve her gün bize eşlik eden bir aksesuarın da her anımıza uyum sağlamasını bekliyoruz. Welder de bu arayışımızın farkında olacak ki farklı tarzlar için trend bir tamamlayıcı olan yeni Spark saatlerin kadranı tek dokunuşla bir yıldız gibi parlıyor.

Özgün ve özgür tarzı yansıtan ruhuyla gece-gündüz fark edilir bir şıklık sunan Spark; İtalyan tasarımında ışıklı led teknolojiye ve renk değiştiren fotokromik cam imzasını da atıyor. Işıkla buluşan tasarım gece modunu aktive etmek için, bileğe takıldıktan sonra kadrana dokununca çalışıyor. Spark’lar gri, turuncu, beyaz, kırmızı, mavi, açık mavi ve siyah olmak üzere yedi farklı renk seçeneği ile dinamik duruşunu gözler önüne sererken; geceyi yaşayan cesur tasarım, gece modunu aktivite et özelliğiyle dikkat çekmeyi sevenlere göz kırpıyor.

Welder Spark

O halde belki de “Işıl ışıl parlayabilmek için karanlık da gereklidir.” diyen Francis Bacon’a kulak vererek bakış açımızı içten dışa değiştirmenin ve yenilenmenin vakti geldi de geçiyor bile! Gecenin tadına varmayı, zamanın hızından korkmak yerine anı yaşamayı, müziğin ritmine kapılmayı, dikkatleri üzerimize çekmekten keyif almayı yeniden keşfettiğimiz bir dönemin kapılarını açarken mottomuz: “Zamandan daha parlak!” İlk ilham için size her daim eşlik ederek yeni mottonuzu anımsatacak Spark‘lara buradan göz atabilirsiniz.

Kapak Fotoğrafı: Welder