Siz de her an-her yerde yazı yazmak, çizim yapmak isteyip de tabletinizin ya da akıllı telefonunuzun ekranında kaybolduğunuz için pes edenlerdenseniz, size iyi bir haberimiz var! Samsung Electronics kullanıcılarının yaratıcılığını ve üretkenliğini teşvik etmeye devam ediyor: Geniş ekranıyla öğrenme, çalışma ve yaratıcılık gerektiren işlerde maksimum verim sağlayacak çoklu ekran işleviyle GALAXY Note 10.1 karşınızda…

Yaşadıklarını anında paylaşmak isteyenlere;

GALAXY Note 10.1’in S Note özelliğiyle, farklı durumlara uygun şablonları kullanarak inovatif yöntemlerle içerik oluşturabiliyorsunuz. Üstelik ekranlar arasında geçiş yapmaya gerek kalmadan arama motorlarından arama yapabiliyor, ulaştığınız bilgileri anında yazdıklarınızda kullanabiliyor ya da görsel ve ekran görüntülerini anında S Note’a sürükleyebiliyorsunuz. Tabii bir de kendi el yazısını kullanarak dijital bir cihazda analog olarak kalemle yazı yazmak isteyenler için de üstün doğruluk ve kontrol özelliklerine sahip S Pen var.

Şehirden ilham alıp kendi desenlerini tasarlamak isteyenlere;

GALAXY Note 10.1’in bir başka özelliği Shape Match ise geometrik desenler çizme ve çizimleri anında dijitalleştirme imkanı sunuyor. Şehirde gezerken ya da yolculuk yaparken karşılaştığınız desenleri çizebiliyor, Shape Match işleviyle de onları daha iyi düzenleyebiliyorsunuz. Sanatçı ya da tasarımcı olmanıza gerek yok; fikirlerinizi daha sonra yazıya dökmek için resimli taslaklar hazırlamayı da tercih edebilirsiniz!

Gördüklerini fotoğraflamak isteyenlere;

GALAXY Note 10.1 ile fotoğraf çekmekle kalmayıp, fotoğraflarınızı birer sanat eseri haline getirebiliyorsunuz. Adobe® Photoshop® Touch ve Adobe Ideas ile PC benzeri premium fotoğraf düzenleme deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Birden fazla fotoğrafı katmanlı olarak birleştirip, ekleyeceğiniz profesyonel efektlerle mükemmel kareler elde edebilirsiniz.

AndroidTM 4.0 (Ice Cream Sandwich) işletim sistemi ile çalışan Samsung GALAXY Note 10.1, ayrıca 1.4 GHz’lik çift çekirdekli bir işlemciye ve HSPA+ bağlantısına sahip. Geniş ekranı, çoklu ekran özelliği, 3 megapiksel auto focus kamerası, 16/32/64 GB hafıza seçenekleri ve 1GB RAM’i ile GALAXY Note 10.1, yaşamakla kalmayanlar için ideal!

Samsung GALAXY Note 10.1′i facebook.com/SamsungTurkiye adresinden takip edebilirsiniz.

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?