Yaz yaklaşırken yeni bir ayakkabı arayışında mısınız? Konserden konsere, festivalden festivale koşarken ya da yeni bir şehir keşfederken rahat, dayanıklı, şık ve renkli ayakkabılar arıyorsanız, Camper’ın 2013 İlkbahar/Yaz koleksiyonuna göz atabilirsiniz!

Ayakkabı, sneaker, loafer, sandalet ve topuklu modellere uzanan geniş ürün yelpazesi ile Camper’ın İlkbahar/Yaz koleksiyonunda sarı, turuncu, kırmızı, pembe, bej, taba, mavi, beyaz ve gri gibi geniş bir renk skalasında deri ya da organik kotondan ayakkabılar sunuluyor. Ultra hafif modellerden ultra esnek ürünlere kadar birçok farklı teknolojiyi bir araya getiren markanın en önemli özelliği tüm ürünlerinde rahatlık ve dayanıklılığı ön planda tutması.


Yazın keyfini renkli ve rahat Camper modelleriyle çıkarmanın yanı sıra yelken tutkunlarına da güzel bir haberimiz var: Bu yıl 34. düzenlenecek olan America’s Cup’a sponsor olan ve Yeni Zelanda’nın Emirates takımı ile yarışacak olan marka, yarışın resmi ayakkabısı olacak 2 yeni model tasarladı: CHALLENGER ve MATCH. CHALLENGER, Yeni Zelandalı Emirates takımı mürettebatı için yüksek performanslı sneaker şeklinde tasarlandı, denendi, test edildi ve takımın resmi ayakkabısı olarak onaylandı. Sınırlı sayıda üretilen günlük model MATCH ise 15 Mayıs itibariyle seçili Camper mağazalarında, ve www.camper.com/tr_TR adresinde satışa çıkacak…

Online alışveriş yapmak ve koleksiyona göz atmak için Camper’ın renkli web-sitesini ziyaret edebilirsiniz…

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?