2021’de sen, nasıl bir sen olacaksın? Bize sorarsan bu yıl, kendini daha fazla ortaya koymanın, içindeki özgür karakteri her adımında yansıtmanın yılı. Hani o hep yapmak istediklerini bu kez yapacağın yıl… Bizimle hemfikirsen seni ilhamla dolduracak Yeni KONA’yı tanımalısın: Etkileyici ve özgür karakteriyle onda kendinden çok şey bulacağından eminiz.

Yeni KONA

Yeni KONA, sıradanlığa meydan okuma motivasyonuyla yaratıldı. Özgün ve ele avuca sığmaz ruhunun peşinden giden, fark yaratmaktan korkmayanlar için… Senin için. Yeni KONA’nın şık ve zarif tasarımına ek olarak, kendinden emin, güçlü bir tarzı var. Ve bu onu sınıfındaki diğer SUV’lardan ayırıyor.

Kabul et… Bir yanın çok zarif, öbür yanın ise adeta depar atmak için başlama çizgisinde bekleyen, içi içine sığmayan bir koşucu gibi. Tek ihtiyacı olan, o “Başla!” komutunu duymak. İşte o komutu veren ses, Yeni KONA. Çünkü zarif tasarım güncellemeleriyle farklılaşan Yeni KONA, cesur ve yenilikçi tasarım dilinin ona sağladığı daha modern ve atletik görünüm ile öne çıkıyor. Bu onun güçlü SUV kimliğinin bir yansıması. Otomobilin sportif görünümü, keskin gövde çizgileri, kusursuz ve uyumlu ön ızgara tasarımı ile vurgulanıyor. Ön ve yan kısımların şık tasarımını takip eden yeni göz alıcı arka tamponu ve mat gri renkli sportif difüzörü ile o çok canlı, çok dinamik, çok atletik… 

Yeni KONA

İşte tam da bu noktada, Yeni KONA ile birlikte ilk kez sunulan ve motor sporlarından ilham alarak tasarlanan Yeni KONA N Line ile tanışmalısın. Daha büyük hava girişleri, gövdeyle aynı renge sahip çamurluk kaplamaları, cesur ızgaranın üzerinde yeniden tasarlanan kaput çizgisi ve karakteristik tarzını yansıtan rüzgâr deflektörüyle Yeni KONA N Line ile tarzının sportif yanını keşfetmeye hazır ol.

Devam edelim… Biliyoruz, her sözünle, her hareketinle dikkatleri üzerine çekmeye alışıksın; Yeni KONA ise gücüyle her sürüşte herkesi hayran bırakıyor kendine. Yeni KONA, gücü, performansı ve sürdürülebilirliği yeni zirvelere taşıyor. Dizel motorla sunulan geliştirilmiş 48V hafif hibrit sistemi, tasarruflu yakıt tüketiminin yanı sıra düşük emisyon değerleri de sağlıyor. Her yolculukta seni, yeni güç aktarma organları ve geliştirilmiş süspansiyon sistemi sayesinde daha pürüzsüz ve daha kontrollü bir sürüş deneyimi ile buluşturuyor.

youtube play youtube play

Tabii ki bunu yaparken güvenliğe öncelik veriyor ve artırılan ileri teknoloji gelişmiş sürücü destek sistemleri ile Yeni KONA, şimdi daha fazla güvenlik sunuyor. İstiyor ki, onunla ilgili hiçbir endişen olmasın, sen yalnızca özgür ruhunu dilediğince yansıtmaya, kalıpları kırmaya, fark yaratmaya odaklan! Bu yüzden, 5 yıl ya da 100.000 km garanti seçeneğini Hyundai üretici onarım güvencesi ile birlikte sunuyor sana.

Tüm bu özelliklerinin yanında üstün bağlantı ve konfor özellikleriyle de donatılmış olan Yeni KONA, senin gibi! Cesur, dinamik, özgür karakterini onda bulacaksın, birlikte atılacaksınız yeni maceralara…

Yeni KONA’yı hemen şimdi keşfetmek için tıkla.