Teknoloji tutkusu yaratıcılıkla bir araya geldiğinde ortaya güzel bir şey çıkacağından şüpheniz olmasın. Teenage Engineering, bunun en güzel örneği. İşte yeni jenerasyon DJ’lerin “must-have”i…

OP-1

2008 yılından bu yana birçok tasarım ve elektronik markasıyla birlikte çalışan İsveçli Teenage Engineering, taşınabilir müzik istasyonu ve birleştirici, örnekleyici, dizici, çok kanallı kaydedici, elektronik bateri, mixer, kontrol edici gibi özellikleri olan OP-1’ı yaratarak dünyanın en başarılı teknolojik ürünlerinden birinin altına imzasını attı. 2010 yılında Swedish House Mafia’nın “One” video klibinin odak noktası olan bu cihaz, sayısız müzisyen ve DJ’in de hayranlık duyduğu bir icat.

teenageEnOD01

Yeni OD-11 ise 1974’de Stig Carlsson tarafından icat edilen Ortho Directional’ın yeni teknolojiyle donatılmış versiyonu. Dahili bilgisayarı, 100 watt amplifikatörü ve en yeni wifi teknolojisinin tek bir amacı var: tüm müziklerinizi tüm cihazlarınızdan yüksek kalitede dinleyebilmeniz!

teenageengineering

Teenage Engineering’in müzik deneyiminizi bir üst seviyeye çıkaracak ürünlerini detaylı incelemek istiyorsanız bu linke tıklayabilir, yakından görmek, denemek istiyorsanız Nişantaşı Shopi go No:17 mağazamıza uğrayabilirsiniz. Son olarak Teenage Engineering’in keyifle göz atabileceğiniz Soundcloud hesabına da buradan ulaşabilirsiniz.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?