Şehrin hızlı temposundan beslenenlerden misin, yoksa keşfedilmemiş bölgelerin peşinden koşanlardan mı? Tercihin hangisi olursa olsun, biz biliyoruz: Sen, ilerlediği her yolda iz bırakmadan duramayanlardan birisin. İşte bu yüzden seni onunla tanıştırmak istiyoruz. O da senin gibi: Cesur, maceracı, iddialı, güçlü. Yeni Land Rover Defender ile tanışmanın, mükemmel bir ikili olup birlikte dünyaya istediğiniz şekli vermenizin zamanı geldi.  

 Yeni Land Rover Defender
Yeni Land Rover Defender

En büyük ortak özelliklerinizden biri ne biliyor musun? Dayanıklılığınız. İkinizin de limiti yok, ikiniz de kendi kendine koyduğu sınırlara hapsolanlardan değilsiniz; kalıpların dışındasınız, çok farklısınız. O her türlü arazide sürüşe uygun, sen her türlü keşif yolculuğuna heveslisin. Defender’ın şimdiye kadar tasarlanan en sağlam ve en güçlü Land Rover modeli olduğunu ise, başarıyla geçtiği kapsamlı simülyasyon ve donanım testlerinden anlayabilirsin. Bu ve benzeri 45.000’den fazla bireysel test ile performansını görmek için kat edilen 1.2 milyon kilometrelik yollar da cabası! Benzersiz monokok mimarisi ve şimdiye kadarki en dayanıklı malzemelerin kullanıldığı Land Rover modeli oluşuyla Yeni Defender, senin gibi hem çok güçlü hem dayanıklı.

Benzerlikleriniz bu kadarla sınırlı değil. O da senin gibi sınırları zorlayanlardan, zorlu koşullarla başa çıkanlardan, mücadeleleri sevenlerden ve yeni deneyimlere kapılarını açık tutanlardan biri. Daha büyük hayaller kurmanı sağlayacak ve kendi yolunu çizmen için ihtiyacın olan ne varsa, hepsini onda bulabilirsin. Mesela, 900 mm derinlik algılayıcısıyla sudan geçişleri mümkün hale getirebildiğini biliyor muydun? Ya da Konfigüre Edilebilir Terrain Response ile tanıştın mı? Dört tekerden çekiş özelliği sayesinde o, dilediğin her türlü arazide sana güvenle eşlik etmeye hazır.

 Yeni Land Rover Defender
Yeni Land Rover Defender

Tüm bunlar bize gösteriyor ki, seni de, Yeni Land Rover Defender’ı da kalıplara sığdırmak imkansız. Maceracı ve tutku dolu ruhlarınıza limit koymak mümkün değil! İşte bu yüzden, ikinizin de her daim yeniliklerin peşinden giden eşsiz bir tarafı var ve yine bu sebeple, Yeni Defender’ın yenilikçi araç içi teknolojilerini keşfetmek tam sana göre.

Bahsettiğimiz araç içi teknolojileri, Gelişmiş 3D Çevre Görüş Kamerası’nın bir parçası olarak sunulan ve görüşü önemli ölçüde iyileştiren ClearSight Groundview teknolojisini kapsamakla kalmıyor; seni en yeni sürücü asistanı ve bağlantı özellikleri ile buluşturuyor. Çünkü dünyanın daha fazlasını görebilmeni istiyor!

 Yeni Land Rover Defender
Yeni Land Rover Defender

Yeni Defender ile çıktığın yolculuklarda, sana aynı zamanda Pivi Pro’nun eşlik etmesine hazırlıklı olmalısın. Yeni haber ve eğlence kanalın olarak düşünebileceğin, sana ihtiyacın olan tüm temel bilgileri bir bakışta sunan Pivi Pro’yu çok tanıdık bulacağına eminiz. Neden mi? Çünkü Pivi Pro, tamamen akıllı telefonundan ilham alınarak tasarlandı.

“Peki ya tasarım?” diyeceksin. Yeni Defender ile paylaştığınız benzersiz ruhlarınız, benzersiz tasarımlarla tamamlanıyor. Sade ve sofistike yüzeyleri, güven hissi uyandıran detayları, hemen fark edilen ve karakterini yansıtan etkileyici silueti, kabinin ışıkla dolmasını sağlayarak geçmişe gönderme yapan Alpin Camları… Bir bakışta onu tanıyacak ve içinden şöyle diyeceksin: “Bu araç bir Defender modelinden başkası olamaz!”

 Yeni Land Rover Defender
Yeni Land Rover Defender

Tüm aksesuar paketlerini inceleyip, aralarından seni en çok yansıtanı seçmeyi de unutmuyorsun değil mi? Explorer Pack ile keşfedilmemiş rotaların izini sürebilir, Adventure Pack ile Defender’ının seni doğanın oyun alanına taşımasına izin verebilirsin. Kim bilir, burada tutkulu ruhunu besleyen nasıl deneyimler bekliyor olacak seni! “Yok, ben ayağıma botlarımı geçirdim, çamurlara bulanmaya hazırım!” diyorsan, Country Pack’i seçmelisin veya Urban Pack ile şehrin tüm karmaşası arasında özgüvenli duruşunla fark yaratabilirsin. Seçimin hangi paket olursa olsun, yeni Defender ile dünyanı genişletmeye hazır olmalısın.

Hadi, İdeal Defender’ını ve aksesuar paketini keşfetmek için buradaki ankete katıl!

70 yılın ardından tamamen yenilenen Yeni Land Rover Defender, sana aynı zamanda onu istediğin gibi özelleştirebilme imkanı sunuyor, çünkü eşsiz zevkinin ve sana özgü hayallerin genel geçer kalıplara sığmadığını iyi biliyor. Buraya tıkla ve kendini ortaya koyduğun cesur seçimler yapmaya başla! Defender’ının rengini değiştir, koltukların dokularını farklılaştır, sahip olmak istediğin aksesuarları belirle. Önce sen ona istediğin gibi şekil ver, sonra atıldığınız serüvenlerle dünyaya birlikte şekil verin.

Yeni Defender ile ilgili daha fazla bilgi almak istersen buraya tıklaman yeterli.