Yeni yıl heyecanı ve yeni yıl alışverişi telaşı dört bir yanı sardı. Sevdiklerinize ve yakınlarınıza en güzel hediyeyi arayarak geçen şu günler, hatta haftalar boyunca, sizce de biraz kendinizi düşünmeyi hak etmediniz mi?

İşte, yeni yıl telaşı geride kaldığında 2018’in ilk günlerinin tadını çıkarmak için birkaç öneri:

 

Yeni Bir Mekan Keşfedin 

Uzun zamandır duyduğunuz ama bir türlü gitme fırsatı bulamadığınız o restoran var ya… 2018’in ilk keşfini yapmak ve kendinize güzel bir öğle ya da akşam yemeği veya lezzetli tatlılara kahve ya da çayın eşlik ettiği bir kaçamak ısmarlamak için daha iyi bir bahane olabilir mi? Belki 2017’de yeni açılan mekanları listemizde bir arada görmek, seçim yapmanızı kolaylaştırır.

 

2018’e Boş Kitap Raflarıyla Girmeyin

2017’de tam bir kitap kurdu olduysanız ve bu yıl okunacaklar listenize eklediğiniz tüm kitapları birer birer tükettiyseniz, şimdi o rafları yeniden doldurma zamanı! Yepyeni kitaplar seçmek için bir kitapçıda saatler harcamayı kim sevmez ki? İstanbul’da zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız kitapçıları bir araya getirdiğimiz bu listeden faydalanarak bu hafta sonu bir kitapçıya uğrayabilir, 2018’in ilk kitaplarını satın alabilirsiniz.

 

Kendinizi Spora Başlamak İçin Motive Edin

Yeni yıl kararlarınız arasında (her yıl olduğu gibi) spora başlamak da mı var? Bu konuda biraz motivasyona ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, en yakın spor mağazasından kendinize bir hediye almayı deneyin. En sevdiğiniz renkte bir spor şortu, bayıldığınız o desenli yoga matı ya da molalarınızda yanınızda olacak o matara… Bazen küçük adımlar, yıl boyu sürecek bir değişimin başlangıcı olabilir.

 

Peki bu seçeneklerden herhangi birini bedavaya gerçekleştirebileceğinizi, bu seçeneklerden birini kendinize gerçekten hediye edebileceğinizi söylesek? Nasıl derseniz, ParafPara‘yla… Bunun için tek yapmanız gereken, yeni yıl alışverişinize başlamadan önce YENIYIL yazıp 3404’e SMS göndermek ve 31 Aralık’a kadar alışverişlerinize devam etmek. Akaryakıt dışında, yurt içindeki Paraf POS’larından yapacağınız her 100 TL ve üzeri 3. alışverişiniz için 25 TL, toplamda 75 TL ParafPara kartınıza yüklenmek için sizi bekliyor olacak. Kampanyadan kazanacağınız ParafPara’ları 14 Ocak 2018’e kadar kullanabilir ve yukarıdaki önerilerimizi de değerlendirerek hediye ParafPara’larınızı doya doya harcayabilirsiniz. Kısacası siz yılın son haftalarında sevdiklerinize hediyeler alırken, yılın ilk haftalarında kendinize de bir hediye almak için ParafPara’lar Halkbank’tan…

Kampanya detaylarına ve kullanım koşullarına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Herkese mutlu yıllar!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?