Birbirinden eğlenceli konser ve partilerle dolu bu yılbaşı hafta sonu öncesi, herkese mutlu yıllar!

İstanbul Arabesque Project | 29 Aralık @ IF Performance Hall Beşiktaş

İstanbul Arabesque Project, erken yılbaşı kutlamasını bu gece IF Performance Hall Beşiktaş’ta yapıyor. Sevilen arabesk şarkılarına getirdikleri yeni düzenlemelerle dikkatleri çeken topluluk, bu geceye özel repertuarlarıyla müzikseverlerin karşısında olacak.

 

Cenk Durmazel | 29 Aralık @ Dorock XL

Malt’ın ardından solo çalışmalarına ağırlık veren Cenk Durmazel, bu gece nev-i şahsına münhasır şarkıları ile Dorock XL sahnesinde olacak. Hafta sonuna Cenk Durmazel ile başlamak için bu akşamki rotanız belli.

 

Evrencan Gündüz | 30 Aralık @ IF Performance Hall Beşiktaş

“Evrencan ve Uzaylılar” EP’siyle çıkışını yapan Evrencan Gündüz, Cumartesi gecesi IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde. EP’de yer alan şarkılar ve seslendirmeyi sevdiği cover’lar ile Evrencan Gündüz, ge.

 

Radyo Eksen Yıl Sonu Partisi | 30 Aralık @ Babylon

Radyo Eksen DJ’leri 2017’nin bitişini Babylon’da kutluyor. Cumartesi gecesi yılın son Radyo Eksen Partisi’nde indie rock’tan ska’ya, hip-hop’tan punk’a gün içerisinde severek dinlediğimiz DJ’lerin seçkileriyle 2017’ye veda etme fırsatını kaçırmayın.

 

Baba Zula | 30 Aralık @ KadıköySahne

Türk psikedelik müziğinin en kendine has topluluğu Baba Zula, Cumartesi gecesi KadıköySahne’de bir gün öncesinden yeni yıla giriyor. İzlenmesi en keyifli gruplardan biri olan Baba Zula ile dans edip şarkı söylemek için yerinizi şimdiden ayırtın.

 

Moda Kayıkhane 2018 Yılbaşı Programı: Özge Fışkın – Zımba | 31 Aralık @ Moda Kayıkhane

Moda Sahili’nde yeni yıl kutlamaya ne dersiniz? Cevabınız evetse, deniz kıyısında konuşlanan Moda Kayıkhane’de Özge Fışkın ve Zımba ile 2018’in ilk dakikalarını geçirmek sizin elinizde. İstanbul eğlence hayatının canlı performansıyla her daim ilk üçünde yer alan Özge Fışkın, hem albümlerinde yer alan şarkıları hem de yılbaşı için özel seçtiği şarkılarla sahnede olurken after party ise Zımba ile olacak.

 

Oldies But Goldies Yılbaşı Partisi | 31 Aralık @ Babylon

Bir Babylon ve yeni yıl klasiği “Oldies But Goldies Yılbaşı Partisi” bu yıl da vuku buluyor! “Yeni yılı eskimeyen klasiklerle karşılıyoruz” diyen Murat Abbas ve Murat Beşer, geceye yakışan seçkileriyle setin başında olacak. Michael Jackson’dan Madonna’ya, Donna Summer’dan Snap’e eskimeyen hitlerle dolu bir gece için yerinizi alın.

 

Yılbaşı Özel 80’ler & 90’lar Partisi | 31 Aralık @ Dorock XL

Dorock XL, yeni yıla zaman tünelinde girmeye hazırlanıyor. DJ performanslarıyla renklenecek gecede 80’ler ve 90’lara doğru uzanıp dönemin en sevilen şarkılarıyla dans ederek yeni yıl için geri sayıma geçmek isteyenler için Pazar gecesi rota belli. Yeni yılın ilk canlı performansı da Velvet’ten gelecek.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?