Bali merkezli Yoga Design Lab sıkıcı yoga matlarına son veriyor ve yoga deneyimini rengarenk matlarıyla birlikte farklı bir noktaya taşıyor, sadece hipicon.com’da keşfedin!

Dünyada ilk kez havlu ve matı tek üründe bir araya getiren, tasarım odaklı, yıkanabilen matı yaratan Yoga Design Lab hipicon.com aracılığıyla birlikte Türkiye’de!

Yoga Design Lab’in kurucusu Chad 2014 yılında her şeyini satıp Bali’ye taşınır ve Yoga Design Lab’in ilk adımlarını atar. Genç marka göze hitap eden, farklı tasarımlara sahip, ekolojik ve günümüz modasına uygun yoga ürünleri tasarlayıp, yoga severlerle buluşturur. 

mag1

Ubu Bali’de katıldığım bir yoga dersinde etrafıma bakarken herkesin önündeki sıkıcı ve tek renk yoga matlarını fark ettim, o an ilk olarak düşündüğüm şey bunun farklı bir yolla da yapılabileceğiydi. Benim hayalim hem estetik olarak güzel, hem de kullanışlı yoga ürünleri tasarlamaktı. Uzun lafın kısası, tüm varlığımı sattıktan sonra Bali’ye taşındım ve daha çok insanı özgün, tasarım ürünlerle Yoga’yla tanıştırma hayaliyle serüvenime başladım.” Chad – YDL Kurucusu

mag

Yoga Design Lab’i farklı kılan şey, tasarım, inovasyon ve doğa dostu yenilenebilir malzemelerli harmanlayıp kullanışlı ürünler tasarlamak. Havlu ve matı tek üründe bir araya getiren YDL, dünyanın ilk makinede yıkanabilen matını yarattı. Böylece artık tüm yoga derslerinizde aynı matı kullanarak, ekstra havlu taşımanıza gerek kalmayacak!

web5

Yoga Design Lab tüm ürünlerinde yenilenebilir ve sağlığa zararı olmayan malzemeler kullanıyor ve herkesin aldığı küçük bir şeyle bile dünyamızda bir fark yaratabileceğini savunuyor. Tasarımla daha iyi bir yaşam hedefleyen Yoga Design Lab’in ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.