Boş zamanımızın neredeyse tümünü evimizde, ekran karşısında geçirdiğimiz bu dönemde, en büyük kurtarıcılarımızdan biri beIN CONNECT. Türkiye televizyonlarında kolay denk gelemediğimiz yabancı dizi ve mini-dizilerden hem özleyip yeniden hatırlamak istediklerimizi hem de yıllardır eksikliğini hissedip bir an önce başlamak istediklerimizi platformda bulmanız mümkün. Heyecan verici yeni bir mini-diziyi arayışındaysanız size beIN CONNECT’ten bir önerimiz var: Breaking Bad ile tanıdığımız Bryan Cranston’ın başrolünde yer aldığı, Your Honor.

your honor
Your Honor | beIN CONNECT

beIN CONNECT’te bulabileceğiniz, merak uyandıran ve sürükleyici dizi ve mini-diziler arasına şimdi de bir yenisi ekleniyor: ABD’de 6 Aralık’ta yayınlanmaya başlayan, 10 bölümlük mini-dizi Your Honor, ABD’deki yayınından 24 saat sonra, beIN CONNECT izleyicisiyle de buluşuyor.

your honor
Your Honor | beIN CONNECT

İsrail televizyonlarında yayınlanan bir mini-diziden uyarlanan ve ABD’nin New Orleans kentine taşınan bu suç dramasının başrolünde, Breaking Bad dizisiyle tanıdığımız, 3 Emmy ödüllü oyuncu Bryan Cranston yer alıyor. Cranston‘ın canlandırdığı saygın yargıç Michael Desiato, bir trafik kazasına karışan oğlunun birinin ölümüne neden olması sonucu, kendisini etik ve ahlaki ikilemlerle dolu, bir yalanın diğerini beraberinde getirdiği gerilimli bir olaylar dizisinin ve vicdan savaşının içinde buluyor. Oyuncu kadrosunda aynı zamanda Hope Davis, Michael Stuhlbarg ve Carmen Ejogo gibi tanınmış oyuncular da yer alırken, dizi The Night Of gibi sürükleyici işlerle aynı ekibin imzasını taşıyor.

your honor
Your Honor | beIN CONNECT

Dürüst bir baba, oğlunu kurtarmak için ne kadar ileriye gidebilir, mesleğini ve kendisini ne kadar tehlikeye atabilir sorularının etrafında şekillenen bu heyecan ve gerilim dolu dizi, sizi ekran başına kitleyecek o yapımlardan biri. İster on hafta boyunca her hafta yeni bölümü için geri saymayı seçin, ister şubat ayında, bir oturuşta tüketilecek diziler arasına ekleyin, Your Honor‘ın şimdi beIN CONNECT’te olduğunu unutmayın ve kaçırmayın!

Üstelik beIN CONNECT ilk 30 gün ücretsiz; merak ediyorsanız hemen indirip izlemeye başlayabilirsiniz.