Online alışverişin rahatlığı günümüzde tartışılamaz bir gerçek.
Online alışveriş yaparken sepet tutarınızı yukarı yuvarlayarak seçtiğiniz sivil toplum kuruluşuna destek olmak ise büyük bir keyif.

Günümüzde yüzlerce markanın binlerce ürününü tek bir siteden görebilmek için; konser, tiyatro biletlerimizi almak için ve daha bir çok ihtiyacımız olan ya da olmayan şeyler için online alışveriş sitelerini kullandığımız aşikar. En büyük sorunlarımızdan biri “vakit bulamamak” iken bir yandan öğle yemeğimizi yerken bir yandan istediğimiz ayakkabıyı satın alabilmemiz çok büyük rahatlık. Bu rahatlığın yanına Yuvarla ile online sepet tutarınızı tek tıkla Yuvarla’yarak seçtiğiniz sivil toplum kuruluşuna bağışta bulunabilmek ekleniyor.

Yuvarla sosyal girişimi; bağış kültürümüzü ve alışkanlıklarımızı değiştirirken, çevresel ve sosyal sorunların çözümü için çalışan sivil toplum kuruluşlarını günlük yaşantımızda görünür hale getiriyor.

yuvarla

Büyüklü küçüklü her markanın sosyal sorumluluğunu yerine getirmesi ve marka imajları için desteklenebilecek harika bir proje.

Sistem, markaların kullanıcılarının mevcut alışveriş işlemleri sırasında ödeme kısmını tamamladıktan sonra “Yuvarla” bağış modülü ile küsüratlı tutarı yuvarlayarak kullanıcının seçmiş olduğu kuruluşa doğrudan aktarılmasını sağlıyor. Örneğin alışveriş sonunda sepetinizdeki tutar 17.80 TL, Yuvarla’yı devreye sokuyorsunuz ve  alışverişiniz 20.00 TL’ye yuvarlanmış oluyor. 0,20 TL’lik bağış sizin için küçük, insanlık için büyük bir adım olarak seçtiğiniz sivil toplum kuruluşuna aktarılıyor.

Umuyorum ki, Yuvarla bünyesine daha çok marka destek verir.

yuvarllaaa