Efsanelerin karaya vurduğu, sırların ise hep yerin altında saklı kalmayı başardığı İstanbul gibi kadim bir şehirde siz neyi saklıyorsunuz? Peki, hangi gerçeği öğrenmekten korktuğunuz için kaçıp duruyorsunuz? Artık kaçmayı bırakmanın ve gerçeği keşfetmenin vakti geldi. TOD, yeni dizisi “Zamanın Kapıları” ile İstanbul’un, insanların ve geçmişin kapılarını aralıyor. Fakat bir uyarımız var: Kapılar, bazen hayalini kurduğumuz olasılıklara değil; bilmemiz gereken gerçekliklere doğru açılır. Bu sırada önemli olan tek kural ise içimizdeki sesi dinlemeye cesaret gösterebilmemiz. Özellikle içimizdeki ses, karşı koyamayacağımız bir şekilde bize tek bir kişinin ismini söyleyip duruyorsa. Sonuçta her tohum, kendi toprağına çekilir… Biz de 23 Mayıs’ta ilk iki bölümü yayımlanan Zamanın Kapıları ile hakikatin peşine düşüyoruz. Hem de her şeyi göze alarak.

youtube play youtube play

TOD’un yeni dizisi Zamanın Kapıları’nın kadrosunda birbirinden heyecanlı isimler bulunuyor! Türkiye’nin ikonikleşen dizilerinin arkasında bulunan Medyapım’ın yapımcılığını üstlendiği Zamanın Kapıları, Yunus Ozan Korkut’un yönetmenliğinde Büşra Cebe’nin kaleme aldığı bir senaryo ile karşımıza çıkıyor. Ayşe Övür’ün “Zamanın Kapıları: İstanbul’un Öteki Yüzü” başlıklı kitabından uyarlanan dizi; gizli kalmış sırları, peşini bırakamayacağımız bir olay örgüsü ile ortaya koyuyor. Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç’in başrolünü paylaştığı Zamanın Kapıları’na dair bir diğer güzel haber ise 23 Mayıs ile 29 Mayıs tarihleri arasında dizinin ilk iki bölümünü ücretsiz bir şekilde TOD‘da izleyebilmemiz! O zaman Cem Bender, Erkan Can, İbrahim Selim, Alper Saldıran, Selen Uçer, Elçin Afacan, Naz Çağla Irmak, Engin Yüksel, Enes Külahçı, Elçin Zehra İrem gibi birbirinden heyecan veren isimlerin yer aldığı dizinin detaylarına yakından bakalım.

Zamanın Kapıları | Fotoğraf: TOD

Zamanın Kapıları

Bazen yaklaşmamamız gerektiğini bildiğimiz ama yine de bir şekilde gözümüzü ondan alamadığımız insanlar ve ihtimaller olur hayatımızda. Belki de bu karşı koyamadığımız hissin sebebi, kapının ardında ne olduğunu bilmeye duyduğumuz ihtiyacımızdandır, ne dersiniz? İşte tam da bu noktada karşımıza Birkan Sokullu’nun hayat verdiği Sinan, çıkıyor. Saygı duyulan, başarılı fakat bir o kadar da mesafeli ve gizemli bir bilgisayar dehası kendisi. Karşısında ise kim mi var dersiniz? Bulunduğu her ortamda ilgiyi üzerine çekmek için yalnızca kendi olması yetecek kadar güzel ve başarılı Türkiye’nin en büyük iş insanlarından birinin kızı: Esra Bilgiç’in hayat verdiği Nevra. Peki, bu ikilinin yolları nasıl kesişiyor? Daha önemlisi bu ikilinin yolları kesiştikten sonra neler oluyor?

Zamanın Kapıları | Fotoğraf: TOD

Zamanın Kapıları, siber güvenlik üzerine bir sunum yaparken “hacklenen” Nevra ve Sinan’ın arasındaki karşı konulamaz çekimi yansıtıyor. İkilinin arasındaki çekim, zamanla sırların ortaya çıkmasına sebep olurken Nevra ise kendi gerçekliği ile tanışması gereken bir yolculuğun başrolüne geçiyor. Birlikte köklerine doğru gerilim dolu bir keşfe çıkan ikili, tutkulu aşkın ortaya çıkardığı yüzleşmelere şahitlik ediyor. Tabii ki felaketlere ve ölümlere de…

Zamanın Kapıları | Fotoğraf: TOD

TOD’un orijinal eğlence içeriklerine yeni bir soluk getirdiği Zamanın Kapıları; aşk, tutkular, sırlar, ihanetler, yüzleşmeler ve felaketler arasında heyecan verici bir yolculuğa çıkıyor. Sektörün başarılı isimlerini tek bir projede birleştirmeyi başaran yapıma dair bir başka güzel haber ise Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde de eş zamanlı yayımlanacak olması!

Zamanın Kapıları | Fotoğraf: TOD

Kapalı kapıların ardında neler saklanıyor? Sonuç ne olursa olsun bu kapıları açmaya hazır mıyız? Yoksa güvende kalmak ve kaçmak daha mı kolay? TOD ORIGINALS yapımı Zamanın Kapıları dizisinin ilk iki bölümünü ücretsiz bir şekilde izlemek ve kendi gerçeğinizle tanışmak için hemen tıklayın.

Kapak Fotoğrafı: TOD