Aynı anda birden fazla işi yapıyor olmak bir tercih olmanın ötesine geçti; artık bizim için bir zevk… Kısa zamanda çok iş başarmak istiyoruz. Durum böyle olunca hayatımızı kolaylaştırmak için er ya da geç teknolojiye başvuruyoruz. İşte tam bu düşünceyle yaptığımız lifestyle ürün arayışımızda karşımıza çıkan ve işlevleriyle hepimizi büyüleyen ürünlerimizi sizin için derledik.

A_nxmoIsWOQZvU-_akSXn6CBg8eEM5tYR2UhR9wXhZA

Bisiklet kullanmak, yoğun günlük rutinimizin arasına sporu katabilmenin en güzel yolu olsa gerek. Bir de bisiklet kullanarak telefonunuzu şarj edebildiğinizi hayal edin! Siva Cycle The Atom, pedal çevirme ivmenizi telefonunuzu şarj edebileceğiniz güce dönüştüren dahiyane ürünlerden biri.

http://shopigo.com/p/1009748/siva-cycle/pedal-gucuyle-calisan-sarj-aleti

Atom-bicycle-battery-girl-street

Herhalde bugünlerde en büyük korkumuz günün ortasında şarjsız kalmak! Native Union markasını daha önce duymadıysanız şimdi tanışma zamanı. Hem şık hem de çok işlevli tasarımlarıyla gün içerisinde asla şarj aramak zorunda kalmayacaksınız.

http://shopigo.com/brands/native-union

71xwCasSsCL._SL1500_

Bir adım önde olabilmenin yolu kuşkusuz iyi organize olabilmekten geçiyor. Sözleşmeler, belgeler ve hatta bazı fotoğraflar gibi eski kağıt yığınlarını artık hiçbirimiz saklamak istemiyoruz. Dünyanın ilk kablosuz scanner mouse’u Zcan bizi bu dertten kurtarıyor. Hem kolay taşınıyor hem de dilediğiniz her yerde, dilediğiniz her şeyi scan etmenize olanak sağlıyor.

http://shopigo.com/p/1010002/zcan/zcan-wireless-mouse-scanner-mavi

Magger_Zcan

‘Gadget’ dendiğinde akla ilk gelen markalardan bir diğeri Hammacher ise eğlenceli tasarımlarıyla olayı bir adım ileriye götürüyor. Kağıt havlu standından telefon şarj edebileceğiniz hiç aklınıza gelir miydi?

http://shopigo.com/p/1008109/hammacher/dort-cihaz-sarj-edebilen-kagit-havlu-standi

The-Four-Device-Charging-Paper-Towel-Holder

Tek yarışımız zamanla ve kendimizle! Bu yarışta bir adım öne geçmek için sizi Shopi go’ya mutlaka bekliyoruz!

http://shopigo.com/c/24

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?