Söz konusu cilt bakımı olduğunda artık hepimiz bu konuya geçmişte olduğundan çok daha hassas ve bilinçli yaklaşıyoruz. Ürün içeriğinin doğal malzemelerden oluşması, yalnızca bizi değil aynı zamanda diğer canlılar ve doğayı da gözetmesi en temel önceliklerimiz arasında. Şanslıyız ki yıllardır tanıdığımız ve güvendiğimiz markalar da bu hassasiyetleri gözeterek bizleri yeni ürünleri buluşturmaya başladılar bile. İşte içeriğindeki bitkisel sütler ve prebiyotiklerle cildini nemlendiren, besleyen ve onaran Yeni Arko Nem Prebiyotik Krem serisi de bunlardan bir tanesi!

youtube play youtube play

Özellikle son birkaç yıldır cilt bakımının önemi ve popülaritesi son derece arttı. Sosyal medyada gördüğümüz yüzlerce “cilt bakım rutini” içeriği sayesinde artık farklı cilt tiplerine, cilt bakımında hangi adımların izlenmesi gerektiğine ve hatta bu rutine dahil olan fırçalardan, doğal taşlı ‘jade roller’lara konular hakkında bolca fikrimiz var. Ancak konu cilt bakımı olunca geçmişten günümüze değişmeyen bir kural var ki o da “nemlendirme”nin en önemli basamak olduğu!

Yani yaşamlarımıza adapte etmeye çalıştığımız sadeleşmeyi cilt bakımına yansıtacak olursak öncelikli hedefimiz: iyi bir nemlendirme. Tam da bu noktada yardımımıza koşan Yeni Arko Nem Prebiyotik krem serisi, cildi nemlendirmenin yanı sıra beslemek ve onarmak isteyenler için de ideal bir tercih. Formüllerinin temeli bitkisel sütler ve prebiyotiklere dayanması ve içerisinde paraben, silikon ve alkol gibi kaçındığımız malzemelerin hiçbirinin bulunmaması bu seriyi vazgeçilmez kılıyor.

Badem sütü, pirinç sütü ve yulaf sütü olmak üzere üç farklı seçenekle gelen seriyi güvenle kullanabilmemizi sağlayan bir diğer özelliği ise %100 vegan olması.

O halde eğer siz de cilt bakım rutinlerinize ekleyecek yeni bir krem arayışındaysanız gücünü bitkisel sütler ve prebiyotiklerden alan temiz formülü ile 48 saat nemlendirici etki sağlayan Arko Nem Prebiyotik krem serisini şimdiden listenize ekleyebilirsiniz. Yulaf, badem ve pirinç sütlerinin etkisini cildinizde hissetmek için bu seriyle şimdi tanışın!

Kapak Fotoğrafı: Arko Nem