Hatırlarsınız, bira severleri birbirinden lezzetli ve eğlenceli etkinliklerle buluşturan Brewstival’in ilkini ve üçüncüsünü İzmir’de, ikincisini İstanbul’da deneyimlemiştik. Güzel haber, Brewstival dördüncü etkinliği ile yeniden İstanbul’da, Swissotel The Bosphorus Le Chalet’de gerçekleşiyor. Hem de 4 Ağustos Pazar, Dünya Bira Günü ile aynı hafta sonunda!  Farklı lezzetler, tadımlar, atölyeler ve konserlerle dolu festivalde bu kez bizi neler mi bekliyor? Gelin, birlikte keşfedelim!

Brewstival VOl.4

Türkiye’nin dört bir yanından bira severleri buluşturan, eğlence ve keyif dolu yeme içme festivali Brewstival Vol.4 için biz geri sayıma başladık. Atölyeler, paneller, tadımlar, oyunlar ve konserler derken yazın coşkusunu bizlere yeniden yaşatacak olan festivalde, bira tadımlarına Keyif Haritası‘nın derlediği lezzetlerden oluşturacağı, biranın en güzel eşlikçilerinin yer aldığı özel bir menü eşlik edecek.

Farklı biraların ve tadımların yanında, festival bizleri çeşitli panel, konferans ve atölye çalışmalarıyla da buluşturuyor. Önceki festivallerde Bira Yemek Eşleşmesi’den Bira Kokteyl Yapım Atölyesi’ne yeni bilgiler edinirken, ilham verici isimlerle bir araya geldiğimiz etkinliklerden sonra, Brewstival vol.4 için çok heyecanlıyız! Festivalde aynı zamanda bira konusunda bir hayli bilgiye ve beceriye sahip çok sayıda craft bira üreticisi ve bira ithalatçısıyla bir arada olmak için sabırsızlanıyoruz. Bundan yola çıkarak, Brewstival Vol.4’ün biraya farklı açılardan ilgi duyan herkesi buluşturan, oldukça kapsamlı bir festival olacağını söyleyebiliriz.

Birbirinden eğlenceli ve yaratıcı yarışmalarla dolu Brewstival, tabii ki müziksiz olmaz diyerek bizleri kendi tabirleriyle şakalı müzik grubu “Dolu Kadehi Ters Tut” ve alternatif rock müziğin sevilen isimlerinden “Yok Öyle Kararlı Şeyler” performanslarıyla dans ve müziğin tadına doymaya davet ediyor.

Etkinlik_Görseli

Yaz demek; festival demek, eğlence demek, güzel sohbetler demek. Eğlencenin kalbinin attığı Brewstival Vol.4’da yazın coşkusunu hissetmek ve muhteşem bir atmosferin içinde gerçek bir festival deneyimi yaşamak için siz de bir an önce yerinizi ayırın deriz!

Bilet almak için tıklayın.