Bir sene daha bitmek üzere iken biz yeni yılın ruhunu en çok geçmişten getirdiğimiz gelenekler ile hayatımıza yeni giren alışkanlıkları ve kişileri orta noktada buluşturduğumuz zaman hissediyoruz. Mesela bir aile geleneği olarak hindinin başına toplanırken bu sefer masada yeni dostlarımızı ağırlıyor, çocukluğumuzdan kalan yeni yıl süslerini bu sefer evin en küçüğüne süslemesi için veriyoruz. Tabii ki, yeni yılın ruhundan ayrı düşünülemeyecek sevdiklerimize hediye seçme sürecini ise her zaman olduğu gibi yeni yıl geleneklerimizi birlikte kurduğumuz Divan’ın Yılbaşı Koleksiyonu’na bırakıyoruz.

Her sene değişen konseptleri ile hediye alma sürecimizi keyifli bir hâle getiren Divan, 2023 Yılbaşı Koleksiyonu’nu hazırlarken ilhamını müziğin ritminden ve oluşturduğu harmoniden alıyor; bize de önümüzdeki sene için sevdiklerimizi en çok yansıtan müzik türünü seçmek düşüyor. Karmaşanın içerisinde bulduğu uyum ile cazdan senelerdir bizi birbirimize daha da yaklaştıran fasıla kadar farklı renklerde, boylarda ve türlerde kutular arasında sizce sizin sevdiklerinizi en çok yansıtan hangileri?

Divan 2023 Yılbaşı Koleksiyonu

Klasik

Klasik: Huzurlu Harmonilerin Peşinde

Sevdiklerimizin kulağından kalbine dokunurken; yeni yılın ritmi huzur olsun isteyenlere Divan’ın klasik kutuları eşlik ediyor. Klasik Sepet, Cam Sepet ve farklı Mini Setler içinde opera dürbününden notalı kahve bardaklarına kadar nostaljik objelerin yanında Divan’ın gelenekselleşmiş tatları bulunuyor. Geçmişten getirdiklerinin üzerine yeni hayaller kurmayı sevenler için bu kutu bizim favorimiz.

Caz

Caz: Çok Sesli Ahenklerin İçerisinde

Girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çeken, sürekli yeni insanlar ile tanışıp kendilerini geliştirecek yeni keşiflerin peşinden koşan tutkulu sevdiklerimizi, Divan’ın masmavi caz kutuları temsil ediyor. Caz Sepet, Box ve Mini olmak üzere üç farklı kutudan oluşan bu seride; ikonik ürünleri farklılaştıran tasarım ürünler ve modern gramofon hoparlöre kadar birçok üzerine düşünülmüş parça bulunuyor.

Fasıl

Fasıl: Her Zaman Yanımızda Olanlara

Hepimizin her zaman yanımızda olacağına güvendiğimiz bir tanıdığı vardır. Bu sene o kişilere hediye alırken fasılın geçmişten bugünümüze uzanan görkemli yolculuğundan ilham alabilir; Divan’ın Fasıl Box ve Fasıl Açık Box kutuları içerisinde onları en çok yansıttığını düşündüğünüz bir kutuyu seçebilirsiniz. Kutular içerisinde yemek kitaplarından ikili kahve setlerine kadar keyfini hep beraber çıkarabileceğiniz ürünler bulunuyor.

Rock

Rock: Sınırları Zorlamaktan Çekinmeyenlere

Ne olursa olsun hedeflerinden vazgeçmeyip sınırları zorlamayı bilenlerin kendilerini bulacakları Divan’ın Rock Yılbaşı Koleksiyonu; Rock Sepet, Rock Mini 1 ve Rock Mini 2 olmak üzere üç kutudan oluşuyor. Tutkunun ve heyecanın rengi olan kırmızının altının çizildiği bu kutularda; deri sepet ve not defterlerinden baget kaleme kadar Rock müziğinin ruhunun hissedildiği özel parçalar bulunuyor.

Latin

Latin: Sevgi Dolu Ritimler Eşliğinde

Yanındayken sakinleyip aynı ritmi çoktan yakaladığınız sevdiklerinize samimi bir hediye vermek isteyenleri; huzurlu ritmini doğanın motiflerinden alan Divan’ın Latin Koleksiyonu eşlik ediyor. Koleksiyon; Latin Sepet, Box ve Mini olmak üzere üç farklı kutudan oluşuyor.  Kutuların içerisinde sevdiklerinizin evine doğayı taşıyan yaprak desenli kaselerden bir sonraki buluşmanızda lezzetli kokteyller hazırlamanıza yardımcı olacak bakır renkli karıştırıcıya kadar birçok farklı seçenek bulunuyor.

Pop

Pop: Enerjisini Etrafındakilere Geçirenlere

Yüksek enerjisi ile bizi de keyiflendiren; girdiği ortamın neşesi olan sevdiklerimizi Divan’ın mor renkli Pop Yılbaşı Koleksiyonu yansıtıyor. Pop Sepet, Box ve Mini olmak üzere üç farklı kutudan oluşan bu koleksiyon; özel tasarımlı kaselerden gümüş çerçevelere kadar popüler kültürün nabzını tutarken dikkatleri üzerine çeken ürünleri bulunduruyor.

Bu sene sevdiklerinizin ritmini yansıtan kutuları yakından incelemeniz için sizi buraya alalım.

Gelenekselleşmiş Sofraları Devam Ettirmek İsteyenlere Özel

Hindi

Hediyelerin ardından gelelim tüm dönemlere iz bırakan, yılbaşının olmazsa olmaz lezzeti hindiye. Divan’ın lezzet şöleni yılbaşı hindisi; ciğerli iç pilav, kestane şekeri, Brüksel lahanası, brokoli, mısır, kırmızı lahana, yaban mersini sosu ve gravy sos eşliğinde bu yıl da özenle hazırlanmış yılbaşı sofrasının tam ortasında yerini almayı hak ediyor. Sipariş vermek için tıklayın.

Yeni Yılı Divan Otelleri’nde Karşılayın

Divan Asia

31 Aralık gecesi için keyifli bir program arayışındaysanız size önerilerimiz var. Funda Arar ve Kubat performansları eşliğindeki yılbaşı gala yemeği ile yılın en özel gecesi Divan İstanbul Asia’da sizleri bekliyor.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için: 0216 625 00 00

Divan İstanbul

Trio eşliğinde Lokanta by Divan’da özel Yılbaşı gala yemeği, limitsiz yerli içki, karşılama kokteyli ve gece sonu prosecco ikramı ile Divan İstanbul sizleri bekliyor.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için: 0212 315 55 00

Tüm Divan otellerini incelemek için tıklayın. Birbirimizin ritmine uyum sağlayacağımız ve farklı ritimleri keşfedeceğimiz yeni bir yıl olsun!