Hiçbir adımını atlamadan takip ettiğimiz cilt bakım rutinlerimiz, özenle saçlarımızı beslediğimiz saç bakım rutinlerimiz ve son olarak bu önemli üçlünün daha geç keşfettiğimiz üyesi olarak vücut bakım rutinlerimiz… Aslında bir vücut bakım rutini oluşturmak hepsinden daha kolay çünkü vücut bakımı çoğu zaman önemini es geçtiğimiz çok basit bir adımla, duşla başlıyor. Bu yüzden de hem fiziksel hem de mental rahatlama zamanlarımız olan duşlara eşlik eden ürünleri seçmek sandığımızdan çok daha önemli. Dove da Argan Yağı Duş Köpüğü ile tam bu noktadaki ihtiyaçlarımıza yanıt vermeyi hedefliyor.

Duş Zamanı Kalp Biz!

Geleceği planlamak, bir ‘talk show’ programının konuğu olmak ve elbette konser vermek…. Evet kısacık duşlara sığdırabildiğimiz şeylerden söz ediyoruz! Hollywood sinemasının da bunda etkisi olacak ki yoğun bir günün ardından eve döndüğümüzde rahatlamak ve kendimize zaman ayırmak için kendimizi köpüklü bir duşta buluyoruz. İşte Dove Duş Köpüğü de bu sinematik ‘self-care’ anlarını bir adım öteye taşıyacak bir dokunuşla karşımıza çıkıyor çünkü Dove Duş Köpüğü, duş jellerinden farklı olarak 10 kat yoğun köpük* sunarak yumuşacık bir bulutun içindeymiş gibi hissetmemize yardımcı oluyor!

Eşsiz argan yağı kokulu Dove Duş Köpüğü ayrıca, direkt uygulanabilir ve kolayca durulanabilir yapısı ile özellikle sabah duşlarında ihtiyacımız olan pratikliği de sunuyor. Bulutların üstünde bir duş deneyimi için üç adım yetiyor: Çalkala, sık, sür!

Üstelik yumuşacık etkisi sayesinde Dove Duş Köpüğü vücut tıraşını kolaylaştırmak için de kullanılabiliyor. Nazik etkisiyle bu adımı kolaylaştırırken sıkışık zamanlarda özgürce kıyafet seçimi yapabilmek için de yardıma koşmuş oluyor.

Vücut bakımına geri dönersek; Dove Duş Köpüğü, argan yağı ile zenginleştirilmiş ve %100 nazik temizleyicilere sahip içeriği ile cildimize hak ettiği değeri veriyor; yumuşacık bir etki yaratan 10 kat yoğun köpüğü ile cildi nazikçe temizlerken aynı zamanda nemlendiriyor. Böylece üzerine bolca konuştuğumuz ‘skinimalizm’ yani çok işlevli ürünler sayesinde sadeleşme konusu vücut bakımında da karşımıza çıkıyor ve sadece tek bir ürün ile daha temiz hissetmek daha hoş kokmak ve bulutların üzerine çıkmak mümkün hale geliyor.

Son olarak etiket okumayı ve formülleri keşfetmeyi sevenler için Dove Duş Köpüğü’nü mercek altına alırsak: Argan fıstığından elde edilen argan yağı, A ve E vitaminlerini barındıran değerli içeriği ile cildimizi nemlendirmemize yardımcı oluyor. Argan yağının yumuşacık ve hoş kokulu etkisiyle öne çıkan bir yandan da cildimizin ihtiyaçlarını karşılayan bu değerli yağ, içeriğindeki antioksidanlar, omega-6 yağ asitleri ve linoleik asit bileşenleriyle ise hücrelerin yenilenmesine destek oluyor! O halde sizi Dove Argan Yağı Duş Köpüğü’nü keşfetmek ve bulutların üzerine çıkaracak bir duş deneyiminin ilk adımını atmak üzere buraya alalım.

* Dove duş jeline kıyasla