Duşta neler düşünürsünüz? “Shower Thoughts” olarak bilinen bu durum eminiz hiçbirimize yabancı değil. Günü duşta değerlendiririz, önemli konuşmaların provasını yaparız, geleceği planlar, en çok da seyircisiz konserler veririz…(İtiraf edin!) Seyircisiz de olsa “konser” kısmı önemli! Çünkü şarkı söylemenin neşeyle doğrudan bir ilişkisi var. Mutluluk kabinimizden tamamen dinlenmiş çıkarken, tabiatı yormamış olmak ne güzel olurdu değil mi? İşte bu yaşamsal gerekçedir bizi organik olandan yana seçici kılan!

Hazır organik demişken bugün sizi Le Petit Marseillais’in BIO Duş Jeli serisinin yeni üyeleriyle tanıştırmak istiyoruz. Organik sertifika sahibi BIO Duş Jeli serisi %98 Organik içerik, %99 doğada ayrışabilen formül ve %100 geri dönüştürülebilen ambalajıyla mucizeyi doğaya bırakma ve koruma sözünü her yönüyle tutmuş oluyor. Doğanın muhteşem kokularını da bizlerle buluşturuyor.

Yılda yaklaşık 3.000 dakikamızı duşta geçirdiğimizi biliyor muydunuz? Literatürde “Proust Etkisi” olarak bilinen, kokular aracılığıyla yolculuk yapabilme yeteneğimiz var. Kusursuz duş deneyimini tarif edecek olsanız, bu hatırı sayılır süreye nasıl kokular yakışırdı?

Akdeniz’den elle toplanmış, cilde ferahlık ve tazelik veren Portakal Çiçeği’ne ne dersiniz? Peki taze kokusuyla canlanmaya ihtiyaç duyduğunuz günler için Akdeniz’den toplanmış Limon Mine Çiçeği? Cildi derinsine besleyici özelliği asırlardır bilinen Argan bal ile finalde bıraktığı nem de çok yakışırdı bizce! Böylece kendimizle en özel buluşmaları yaparken, doğaya katkımız konusunda şüpheye düşmeden kokulararası yolculuğumuzun tadını tam anlamıyla çıkarabilirdik. 

Le Petit Marseillais, tüm bu güzelliklere kapı açan BIO serisini sizlerle buluşturuyor. “Cildini Doğaya Bırak” sloganıyla kendisini doğayla cildiniz arasında bir aracı olarak konumlandırıyor. Banyonuzdan Akdeniz bahçelerine gitmenin mümkün olduğunu kanıtlayan Le Petit Marseillais Organik Sertifikalı BIO Duş Jeli serisiyle mutlaka tanışın ve cildinizi doğaya bırakın. Başka yaşamlara ve dünyaya özenli olanlar için, doğa ne yapacağını iyi bilir.