11. Kadıköy Belediyesi Tiyatro Festivali

17 Ağustos 2013 - Cumartesi • 21:00
4 Eylül 2013 - Çarşamba • 21:00

Ne? Kadıköy Belediyesi tarafından bu yıl 11. kez ve ücretsiz olarak düzenlenen ve bu yıl “Hasta Etme Adamı” (Süheyl & Behzat Uygur Tiyatrosu), “İstanbul ve Aşk” (İstanbul Kumpanyası), “Bir Çift Yün Çorap” (Kartal Sanat Tiyatrosu), “Aşk’a 103 Adım” (Tiyatrokare), “Herkes mi Aldatır?” (Metin Zakoğlu Tiyatrosu), “Sevme Yanarsın” (Tiyatro Şenay), “Aşk Olsun Sana Çocuk” (Samsun Sanat Tiyatrosu), “Padişahım Çok Yaşa” (Tuncay Özinel Tiyatrosu), “Patron Kim” (Tiyatro Ak’la Kara), “Bize Bir Haller Oldu” (Ali Erdoğan Kabare Dev Aynası), “Çocuğum” (Enis Fosforoğlu Tiyatrosu), “Bezirgan” (İstanbul Halk Tiyatrosu), “İyi Aile Çocuğu “Kime Niyet Kime Kısmet”” (Volkan Severcan Tiyatrosu), “Nafile Dünya” (Duru Tiaytro), “Yatak Odası Diyalogları” (Sadri Alışık Tiyatrosu), “Adalet,Sizsiniz” (Perdeci Oyuncuları – Aysa Prodüksiyon), “Onlar ki…” (Nazım Oyuncuları), “Asi Kuş” (Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu), “Ben Bertolt Brecht” (Dostlar Tiyatrosu), “oyunlarının sahneleneceği tiyatro festivali

Nerede? Özgürlük Parkı

Ne zaman? 17 Ağustos – 04 Eylül tarihleri arasında, her gece 21:00′da

Neden?

1. Genco Erkal’dan Ali Poyrazoğlu’na birçok değerli ve ünlü tiyatrocunun ve tiyatrolarının sezon süresince sahnelediği oyunlardan bazılarını kaçırmış olmaktan üzüntü duyuyordunuz ve bu fırsatı değerlendirmek istiyorsunuz.

2. Kadıköy Belediyesi’nin her yaz ücretsiz olarak düzenlediği bu tiyatro festivalini uzun yıllardır takip ediyor ve bu yaz da kaçırmak istemiyorsunuz.

3. Bu yaz parkların hayatınızdaki anlam ve öneminin çok değiştinin bilincindesiniz ve İstanbul’un Anadolu yakasının en büyük parklarından olan Özgürlük Parkı’ndaki bu etkinliğe katılmak için heyecan duyuyorsunuz.

Etkinlik hakkında daha fazlası…

Mustafa Mazhar Bey Cad. Selamiçeşme, Kadıköy / İstanbul

YORUM YAZIN

AJANDA

Filmekimi

5 Ekim 2018 - Cuma

4. İstanbul Tasarım Bienali

22 Eylül 2018 - Cumartesi

Istanbul Coffee Festival

20 Eylül 2018 - Perşembe

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN