Sıcak yaz gecelerini, serin deniz esintisi ve muhteşem şarkılarla bir araya getirmek ister misiniz? Hem de birbirinden özel seslerin, canlı performansları eşliğinde. Eğer cevabınız evetse size muhteşem bir haberimiz var! Fişekhane’de, ileride bir İstanbul klasiği olmaya aday Fişekhane Deniz Konserleri serisi başlıyor. 27 Ağustos’ta Ajda Pekkan konseri ile başlayan seri 1 Ekim’e kadar devam ediyor.

Fişekhane Deniz Konserleri

İstanbul Boğazı’nın girişinde, Kennedy Caddesi sahil yolunda kültür-sanat, lezzet ve eğlence severler için yepyeni bir buluşma noktası haline gelen Fişekhane, Fişekhane Deniz Konserleri ile heyecanlı bir etkinliğe imza atıyor.

27 Ağustos ile 1 Ekim tarihleri arasında, daha önce kimsenin deneyimlemediği bir konser tecrübesi sunan Fişekhane’de, deniz manzarasına en sevilen sanatçıların favori şarkıları eşlik ediyor. Tarihi bir atmosferi deniz manzaralı sahnesiyle taçlandıran Fişekhane Deniz Konserleri serisinde; Ajda Pekkan, Edis, Selami Şahin, Berkay, Şevval Sam, Serdar Ortaç, Buray, Mor ve Ötesi, Sertab Erener ve Erol Evgin gibi birbirinden başarılı isimler, en güzel şarkılarıyla sahne alıyor.

Ajda Pekkan | 27 Ağustos

Ajda Pekkan, Fişekhane Deniz Konserleri

Şarkıları ve kariyeriyle pop müziğin en sevilen isimlerinden Ajda Pekkan, 27 Ağustos Cuma günü Fişekhane Deniz Konserleri’nin açılışını yapıyor. Süperstar, dillerden düşmeyen şarkılarını seslendireceği Fişekhane Deniz Konserleri ile müzikseverlere benzersiz bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor. 27 Ağustos‘ta gerçekleşecek Ajda Pekkan konseri hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Edis | 28 Ağustos

Edis, Fişekhane Deniz Konserleri

Dinamik sahne performansı, çıkardığı albüm ve teklilerle Türkiye’nin Google’da en çok arattığı isimlerden biri olan Edis, Fişekhane Deniz Konserleri’nin ikinci konuğu oluyor. Özgün müziğini, hisleri ve samimiyetiyle büyük kitlelere aktarmaya devam eden Edis, global müzik piyasasında da adından söz ettiriyor. 28 Ağustos‘ta gerçekleşecek Edis konseri hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Selami Şahin | 3 Eylül

Selami Şahin, Fişekhane Deniz Konserleri

Sesi, yorumu ile çok sevilen Selami Şahin, müzik kariyerine tüm hızıyla devam ediyor. Türk sanat müziği, taverna, fantezi, arabesk ve pop türlerinde unutulmaz şarkılara imza atan Selami Şahin, canlı performansı ile de genç, yaşlı fark etmeksizin herkesin beğenisini topluyor. 3 Eylül‘de gerçekleşecek Selami Şahin konseri hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Berkay | 10 Eylül

Berkay, Fişekhane Deniz Konserleri

Sesi ve şarkılarıyla büyük beğeni toplayan Berkay Şahin ya da sahne adıyla Berkay, 2010 yılında yayınladığı ilk albümü “Ele İnat” ile “en iyi sanatçı” ödülüne layık görülmesiyle birlikte müzik kariyerine ve sahne performanslarına tüm hızıyla devam ediyor. 10 Eylül‘de gerçekleşecek Berkay konseri hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Şevval Sam | 11 Eylül

Şevval Sam, Fişekhane Deniz Konserleri

Şevval Sam, oyunculuğunun yanı sıra duru sesi ve şarkılarıyla da çok seviliyor. Şarkıları ve sahne performansıyla; Rumeli’den, Karadeniz’e, Orta Anadolu’dan, Ege’ye uzanan kültürlerin en güzel örneklerini seslendiren Sam, unutulmaya yüz tutmuş ezgileri günümüze taşıyor. 11 Eylül‘de gerçekleşecek Şevval Sam konseri hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Serdar Ortaç | 17 Eylül

Serdar Ortaç, Fişekhane Deniz Konserleri

Unutulmaz şarkılara imza atan, söz yazarı, besteci ve şarkıcı Serdar Ortaç, Fişekhane Deniz Konserleri ile sevenleriyle buluşuyor. 1994 yılından bu yana pek çok hit şarkıya imza atan sanatçı, günümüzde de popülerliğini korumaya devam ediyor. 17 Eylül‘de gerçekleşecek Serdar Ortaç konseri hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Buray | 18 Eylül

Buray, Fişekhane Deniz Konserleri

Kıbrıslı müzisyen, pop şarkıcısı, besteci, gitarist Buray, 18 Eylül Cumartesi günü, Fişekhane’de sahne alıyor. Galler’deki Glamorgan Üniversitesi’nde Müzik Prodüksiyonu ve Ses Mühendisliği üzerine yüksek lisans eğitimini tamamlayan başarılı sanatçı, birçok global işte yer almaya devam ediyor. 18 Eylül‘de gerçekleşecek Buray konseri hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

mor ve ötesi | 24 Eylül

mor ve ötesi, Fişekhane Deniz Konserleri

Alternatif rock müziğinin başarılı değerlerinden biri olan mor ve ötesi grubu, akıllardan çıkmayan şarkılarını Fişekhane sahnesinde seslendiriyor. Şarkı sözleri, melodileri ve klipleriyle hayranlarının kalbinde yer edinen Mor ve Ötesi, kuşkusuz yerli sahnenin en özel isimlerinden biri. 24 Eylül’de gerçekleşecek mor ve ötesi konseri hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sertab Erener | 25 Eylül

Sertab Erener, Fişekhane Deniz Konserleri

Türkiye’nin tartışmasız en güçlü seslerinden biri olan Sertab Erener, unutulmaz şarkıları ve sahne performansları ile sevenlerine unutulmayacak bir konser deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. 2003 Eurovision Şarkı Yarışması’nda “Everyway That I Can” şarkısıyla ülkemize birincilik hissini yaşatan sanatçı, üretimlerine durmaksızın devam ediyor. 25 Eylül‘de gerçekleşecek Sertab Erener konseri hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Erol Evgin | 1 Ekim

Erol Evgin, Fişekhane Deniz Konserleri

Türk pop müziğinin duayeni Erol Evgin, bir döneme damgasını vuran efsaneleşmiş şarkıları ile Fişekhane Deniz Konserleri serisinin son konserine imza atıyor. 2021 yıllında “Sevdiklerim” adlı albümünü yayınlayan Evgin, bu albümünde Sezen Aksu, Sıla Gençoğlu gibi isimlerin şarkılarını yorumluyor. 1 Ekim‘de gerçekleşecek Erol Evgin konseri hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir İstanbul klasiği olmaya aday Fişekhane Deniz Konserleri serisini önümüzdeki yıllarda da çok konuşacağız gibi. Eğer siz de unutulmaz şarkıları deniz esintileri eşliğinde, canlı canlı dinlemek isterseniz, bu konserleri kaçırmayın! Fişekhane Deniz Konserleri hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.