Konu cilt bakımı olduğunda nemlendirme, güneş kremi gibi temel ve vazgeçilmez adımları büyük ölçüde çözmüş durumdayız. Bu alanda biraz daha derinleştiğimizde ise işler karmaşıklaşmaya başlayabiliyor. Hangi sorunlara odaklanmalıyız, bunlar için hangi serumları, kremleri seçmeliyiz, nasıl kullanmalıyız derken, kendimizi bir kimya laboratuvarının içinde kaybolmuş gibi hissetmemiz son derece normal. Oysa günün sonunda hedeflerimiz hep aynı noktada buluşuyor: genç, pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt görünümü istiyoruz. İşte Yves Rocher de tam bu noktada devreye giriyor ve bu temel ihtiyaçlarımızın tümüne yanıt veren Anti-Age Global serisini sunuyor.

Sağlıklı bir beslenme rutini, egzersiz, bol su tüketimi ve tabii ki özenle planlanmış bir cilt bakımı ritüeli… Sağlıklı bir cilt için ihtiyaç duyduklarımızı günlük yaşam pratiğimize adapte ederken takibi kolay ve işlevsel rutinler oluşturmaya çalışıyoruz. Tabii bunu yaparken bir diğer önemli arayışımız da bitkilerin gücünü ortaya koyan içerikler. Cildimize ve doğaya duyarlı bakım anlayışını taşıyan Yves Rocher‘nin Anti-Age Global serisi de bu ihtiyacımızın farkında olarak 10 farklı yaşlanma karşıtı etki ile yaş almanın etkilerini silmenin kolay ve doğal yolunu sunuyor!

Yves Rocher Gençleştirici ve Yenileyici Çift Fazlı Onarıcı Gece Serumu

O halde gelin işe içeriğindeki değerli yağlar ile yaşlanmanın tüm belirtilerine savaş açan Yves Rocher Gençleştirici ve Yenileyici Çift Fazlı Onarıcı Gece Serumu‘nun kelime haznemize kazandırdığı “Leylak Tomurcuğu Kök Hücreleri“ni yakından tanıyarak başlayalım. Bu özel içeriğin elde edilmesi için öncelikle İtalya’ya özgü Leylak (Syringa) bitkisine ait bir tomurcuğun en değerli hücreleri seçiliyor ve bu vitaminler, mineraller gibi geliştirme gücüne sahip elementleri en yüksek konsantrasyonda içeren leylak tomurcuğu kök hücreleri aynı zamanda cilde ışıltılı ve eşit tonda bir görünüm sağlıyor.

Yenileyici Yaşlanma Karşıtı Bitkisel Kök Hücre Bakımı Gece Serumu‘nun içeriği bununla da sınırlı kalmıyor. Onarıcı bakım özellikleriyle bilinen jojoba yağı, hyalüronik asit, niasinamid, üzüm çekirdiği gibi etkili içerikler bulunduran serum, cildimizi nemlendirerek yenilenmesine, kırışıklıkların görünümünün azalmasına ve cildin daha sıkı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.

Yves Rocher Anti-Age Global Yenileyici Yaşlanma Karşıtı Bitkisel Kök Hücre Bakımı Gece Kremi

İyi bir cilt bakımının birbirine kompliman yapan ve aynı vizyonla üretilmiş ürünlerin düzenli kullanımıyla etkisini gösterdiğini biliyoruz. Yves Rocher’in Anti-Age Global serisi de bizi ritüelin diğer aşamalarında yalnız bırakmıyor. Yves Rocher Anti-Age Global Yenileyici Yaşlanma Karşıtı Bitkisel Kök Hücre Bakımı Gece Kremi de cildimizi pürüzsüzleştirerek, parlaklığını ve canlılığını geri kazanmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda da cilt tonunun eşitlenmesini destekliyor. Elbette onun içeriğinde de yaşlanma karşıtı 3 patente sahip, İtalya’da yetişen bir leylak türü Syringa’dan elde edilen yaşam kaynağı kök hücreleri bulunuyor. Böylece düzenli kullanıldığında kırışıklık ve ince çizgilerin görünümünün azalmasına yardımcı olan Yves Rocher Anti-Age Global Yves Rocher Yenileyici Yaşlanma Karşıtı Bitkisel Kök Hücre Bakımı Gece Kremi dört hafta kullanım sonrasında, cildin nemlenerek yenilenmesine, güçlenmesine ve daha genç bir görünüm kazanmasına destek oluyor.

Yves Rocher Anti-Age Global Gençleştirici ve Yenileyici Göz Kremi

Serinin bir diğer önemli adımında elbette karşımıza yaşlanmayı ele veren en belirgin bölgelerden biri olan göz çevresi çıkıyor. Gözleri aydınlatarak daha genç bir görünüm kazanmasını sağlayan Yves Rocher Gençleştirici ve Yenileyici Göz Kremi ferahlatıcı jel dokusu ile göz çevresindeki hassas deriye zarar vermeden kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı oluyor. Ultra ferahlatıcı ve kolay kullanımlı metal top aplikatörü ile göz çevresine uygulamayı kolaylaştırırken yaş almanın tüm belirtileri ile etkin bir şekilde savaşıyor. Beauty Magger’ların aklındaki o sorunun yanıtıysa evet! Yves Rocher Gençleştirici ve Yenileyici Göz Kremi‘nin formülü paraben, renklendirici, parfüm ve mineral yağ içermiyor.

Yves Rocher Yenileyici Yaşlanma Karşıtı Bitkisel Kök Hücre Bakımı, Leke Karşıtı Bakım Kürü

Ritüelin son adımında ışıldayan bir cilt için bitki tomurcuğu nektarı ve beyaz tagua tohumuyla tanışıyoruz! Cildin aydınlanmasını ve yaş alma belirtilerinin düzelmesini sağlayan Yves Rocher Gençleştirici ve Aydınlatıcı, Ton Eşitleyen, Leke Karşıtı Bakım Kürü %97’den fazla doğal kaynaklı içeriğiyle cildimizde aydınlık ve lekesiz bir etkiyi hedefliyor. 35 günlük bakım için 35 kapsül içeren bakım kürü c vitamini türevleri ile zenginleştirilmiş içeriği ile cildi aydınlatırken ipeksi ve besleyici dokusu sayesinde cilde nazik bir bakım yapıyor.

O halde hem bitkisel içerikli hem de etkin serinin gece ürünleri sayesinde her gün mükemmel bir cilt ile uyanmanın ayrıcalığıyla tanışmak üzere buraya alalım.

Kapak Fotoğrafı: Yves Rocher