Adından da anlaşılacağı üzere ziyaretçilerinin keyifli zaman geçirmesini sağlamayı amaçlayan Happy Hour kesinlikle beklentilerinizi karşılayacak türden bir müze. Geçtiğimiz aylarda “Çocukluğa Dönüş Yolculuğu” konseptiyle ilk defa kapılarını açan Happy Hour, herkesin merakla beklediği yepyeni konsepti “Winter Wonderland” ile tekrar karşımızda. İlk konseptine gidemediği için yeni konsepti iple çekenlerden biri olarak, deneyimimi sizlerle de paylaşmak istedim.

Happy Hour, Winter Wonderland
Happy Hour, Winter Wonderland | Fotoğraf: Instagram / @fotoneredecekilir

Happy Hour: Winter Wonderland

Happy Hour TR, sizlere ayrı ayrı tasarlanmış odalarında farklı ve eğlenceli bir deneyim kazandıran Türkiye’nin ilk interaktif müzesi. Maslak ve Galata olmak üzere iki şubesi var ve her ikisinin de konsepti birbirinden farklı. Ben bu yazımda sizlere Galata’daki deneyimimden bahsedeceğim. 

 Happy Hour, Winter Wonderland
Happy Hour, Winter Wonderland | Fotoğraf: Tuğçe Özer

Müze, Galata’daki renkli binasıyla dışarıdan bile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. İçerisine girdiğinizde ise merak duygunuz daha da artıyor ve bu renkli, eğlenceli dünyayı bir an önce keşfetmek istiyorsunuz. Özellikle yeni bir yıla doğru giderken ‘Winter Wonderland’ konseptini ziyaret etmenin tam sırası! 

Yakın bir arkadaşımla beraber hem keyifli vakit geçirmek adına hem Instagram sayfalarımıza biraz renk getirelim düşüncesiyle biz de müzeyi ziyaret ettik ve beklentilerimiz fazlasıyla karşılandı diyebilirim. İki katının açık olduğu müzede odaların her biri insanların keyifle vakit geçirebilmeleri için özenle düşünülerek tasarlanmış. Happy Hour birçok çekime de ev sahipliği yapmış bir yer. Hal böyle olunca fotoğraf makinesini kapan bu renkli dünyanın yolunu tutmuş diyebilirim sizlere. Üstelik çekimde farklı kıyafetler giymek isteyen insanlar da düşünülmüş. Bunun için ikinci katta kabinler mevcut.

  Happy Hour, Winter Wonderland
Happy Hour, Winter Wonderland | Fotoğraf: Tuğçe Özer

Happy Hour; fotoğraf çekmeyi seven ya da sevmeyen, sosyal medya kullanan ya da kullanmayan, sadece eğlenmek isteyen herkese hitap eden çok renkli bir dünya! Bence bu dünyayı keşfedin ve hayatın renkli yanlarına tanık olun. Yeni yıl esintilerinin olduğu bu odalardan benim favorim kardan adam kafalarının bulunduğu ve hediye kutularıyla dolu olan kıpkırmızı oda. 

Sizler de Happy Hour’u deneyimlemek isterseniz 31 Ocak’a kadar zamanınız var, kaçırmayın derim. Biletler şu anlık kapıdan alınıyor yakın bir zamanda da Biletix’ te satışta olacak. Hepinize şimdiden iyi eğlenceler!

Instagram

Kapak fotoğrafı: Instagram / @fotoneredecekilir