Şehirlerde yaşayan insanlar olarak birçoğumuzun günleri müthiş bir yoğunluk içinde geçiyor. Cevap verilmesi gereken mail’ler, yapılması gereken önemli telefon konuşmaları, bir an önce yetişme telaşıyla koşturduğumuz toplantılar derken aslında büyük bir stres bulutunun içine hapsolduğumuzun çoğu zaman farkına varmıyoruz. Böyle zamanlarda stres seviyemizi ölçerek bize daha iyi bir yaşam için ihtiyaç duyduğumuz tavsiyeleri veren, uyku kalitemizi takip eden ve uykumuzu iyileştirme önerilerinde bulunan bir arkadaşa sahip olsak harika olmaz mıydı? Cevabınız evetse, yeni arkadaşınızla tanışın: Huawei Watch GT 2!

youtube play youtube play

Sağlık Bakanlığı istatistiklerine göre, ülkemizde 8.2 milyon insan depresyon yaşıyor. Tahmin edersiniz ki bunun hızlı şehir hayatı, kalabalık, yeşil alanların azlığı, rekabet ortamı, trafik gibi pek çok sebebi var ancak günün sonunda her biri tek bir noktada buluşuyor ve bizleri beden ve ruh sağlığımıza yıkıcı etkileri olan bir sonuç ile baş başa bırakıyor: yükselen stres seviyesi. Yükselen stres seviyesinin ise kaygı bozukluklarından strese bağlı hastalıklara kadar çok sayıda olumsuz sonucu var. Kötü haber şu ki, birçok insan içinde olduğu yüksek temponun ve bu sebeple yaşadığı stresin farkında bile değil. Huawei Watch GT 2, tam da bu noktada farkındalık yaratmayı hedefliyor. Stres ölçümlerinizi yapıyor, stres seviyenizi belirliyor, sınıflandırıyor ve siz “Çok stresli bir hayatım var.” deme noktasına gelmeden, uyarılarda bulunuyor.

Farkındalık ilk ve belki de en önemli adım olsa da, sonrasında harekete geçilmediği sürece yaşadığımız sürecin hep biraz eksik kaldığını hepimiz hissederiz. #HiçÇıkarma’dığı Huawei Watch GT 2‘si sayesinde, artık stres seviyesinin farkında biri olarak, onu düşürmek için günlük hayatınızda çeşitli değişimler yapmaya karar verdiğinizde, kendisi size eşlik etmek için bekliyor olacak. Nasıl mı?

Huawei Watch GT 2, üzerindeki yerleşik mikrofon ve hoparlör ile her ihtiyacınız olduğunda sizin için huzurlu bir atmosfer yaratıyor ve ruhunuzu müzik ile beslemeniz için en uygun ortamı sağlıyor. Size ise yalnızca bu ortamı nefes egzersizleri ile mi, yoga yaparak mı yoksa meditasyonla mı değerlendireceğinize karar vermek kalıyor.

Hepimizin bildiği gibi, stres seviyesinin en önemli belirleyicilerinden biri de uyku ve uykunun ne kadar kaliteli olduğu. Bazen 8 saatten bile fazla uyuduğumuz oluyor ama yine de gün içinde kendimizi yorgun hissedebiliyoruz. Bu da tabii ki, yaptığımız işlerde ne kadar verimli olduğumuzdan sosyal ilişkilerimizin kalitesine, yaşamımızın her alanına yansıyor.

Örneğin, her akşam kaliteli bir uyku çektiğinizi söyleyebilir misiniz? Belki de artık söyleyebilir veya daha iyi bir uyku düzenine sahip olmanız gerektiğini keşfederek hayatınızı iyileştirebilirsiniz. Huawei Watch GT 2‘nin sahip olduğunuz uyku düzenine göre size verdiği ortalama puanlara bakın, gece boyunca ne kadar süre derin, ne kadar süre hafif uyuduğunuzu anlayın, gerçek zamanlı kalp atış hızınızı ve uyku nefes kalitenizi öğrenin. Tüm bu bilgileri edindikten sonra, varsa uyku sorunlarınızı doğru bir şekilde analiz eden Huawei Watch GT 2‘nizin uyku iyileştirme önerilerine kulak verin. Sonuç; daha iyi bir uyku, daha sağlıklı bir yaşam düzeni!

youtube play youtube play

46mm serisinin iki haftaya kadar dayandığı şarjı ile Huawei’nin en gelişmiş akıllı saati Watch GT 2, düzenli olarak nabız ölçümlerinizi yapıyor, adımlarınızı sayıyor, gün içindeki hareketliliğinizin takibini yapıyor. Detayları buradan okuyabilirsiniz. Hayatınızı iyileştirmek için tasarlanmış tüm bu özelliklerinin yanında, şık görünümüyle de tarzınıza tarz katıyor.

Siz en iyisi, Huawei Watch GT 2‘yi #hiççıkarma’yanlardan olun, daha kaliteli bir yaşamın kapılarını aralayın.

Daha fazla bilgi için tıklayın.