Bir koku alırsınız, onlarca çağrışım, anı, his hücum eder zihninize. Size tanıdıksa aldığınız koku, içiniz ısınır aniden örneğin, karşınızdakine farklı bir yakınlık duyarsınız. Peki ya, dünyanın çeşitli noktalarından gelen esansları içeriğinde buluşturan bir kokuyu üzerinizde taşımak nasıl olurdu sizce? Her kokladığınızda kendinizi Mısır’dan Hindistan’a uzanan yeni serüvenlerin ve deneyimlerin içinde bulmayı bir hayal edin. Aynı zamanda sürdürülebilirlik ilkesi ile uyumlu olacak şekilde yeniden doldurulabilir olan Giorgio Armani’nin yeni kadın parfümü My Way, tüm bu özel niteliklerin tam karşılığı.

My Way
My Way

My Way, ufkunuzu genişletmeniz ve dünya çapında yeni deneyimler yaşamanız için bir davetiye. Neden mi? Her şeyden önce My Way, sizi dünyanın herhangi bir yerinde denk gelebileceğiniz anlamlı deneyimlere çağıran bir koku. İçeriğindeki bergamot ve Mısır’dan gelen portakal çiçeği ile hiç ummadığınız bir anda kendinizi piramitlere ışınlanmış gibi hissediyor; yasemin çiçeğinin esansıyla Hindistan’a yolculuk ediyorsunuz. Virginia’nın taze sedir ağacı akorlarını duyumsarken, burnunuza gelen beyaz misk ve şehvetli vanilya kokularıyla bir de bakıyorsunuz Madagaskar’dasınız. Kısacası My Way, siz açık fikirli, meraklı, ufkunu genişletmeyi seven seyahat tutkunlarının kokusu.

My Way

My Way aynı zamanda, dünyanın dört bir yanından sürdürülebilirlik ilkesi benimsenerek elde edilen malzemelerin bütünleşmesinin bir yansıması. Mısır’da elle toplanan portakal çiçeğinin esansı, tamamen doğal bir işlem olan, yağda bekletme işlemiyle elde ediliyor. Hint sümbülteber çiçeği ise, Hindistan’daki Mysore çiftliğinden tedarik edilmesinin yanı sıra, elle doğal bir şekilde toplanıyor. Vanilya, Madagaskar’daki yerel toplulukları desteklemek için tasarlanmış sürdürülebilir ve sorumlu bir program aracılığıyla elde ediliyor. My Way’in bu felsefesi, tasarımına da yansıyor.

Tüm deneyimleri kucaklayan bir tılsım tasarımına sahip olan My Way şişesi, üzerindeki mavi taşla, dünyanın rengini temsil ediyor ve hepimizi birleştirmeyi, bizi birbirimize ve gezegenimize bağlayan bir bağlayıcı görevi üstleniyor. Onu çevreleyen, Giorgio Armani imzasıyla damgalanmış altın yüzük ise, kazanılan her deneyim tarafından aydınlatılan eşsiz bir serüvenin sembolü ve yaşanması gereken zarafet dolu dünyayı yansıtıyor. My Way’in sürdürülebilirlik ilkesi ile uyumlu olacak şekilde yeniden doldurulabilir formatta üretilmiş olmasıysa, felsefesini destekleyen bir başka özelliği. Üretilen her boyu – 30ml, 50ml veya 90 ml – arzu ettiğiniz her yerde 150ml doldurma şişesi aracılığı ile doldurabiliyorsunuz. Özellikle büyük boy formatını tercih ederseniz, daha az cam, karton ve plastik tüketimini desteklemekte rol oynayabilirsiniz. Doldurma şişesinin selofan içermediğinin de altını çizelim. Biz My Way şişesinin doğaya saygılı tasarımına bayıldık!

My Way ve dünya metaforu olarak yaratılmış tılsımlı bir şişesi ile nereye giderseniz gidin heyecan ve keşif dolu yeni deneyimleri yanınızda taşıyor, bir yandan da sürdürülebilirlik ilkesini ve doğaya olan hassasiyetinizi ifade ediyorsunuz. Yoksa siz onunla henüz tanışmadınız mı?

My Way
My Way