Konu cilt ve vücut bakım rutinlerimiz olduğunda sadeleşmeye ve önemli aşamalara odaklanmaya çalışıyoruz. En vazgeçilmez aşama ise her zaman nemlendirme! Bunun için de odağımızda bu ihtiyacımızı karşılayan ürünlerle yaptığımız vücut bakımıyla cildimizin her noktasına hak ettiği ilgiyi göstermek var! Bunu yaparken de elbette güvendiğimiz ve sevdiğimiz kaynaklardan şaşmıyoruz. İşte Türkiye’nin en sevilen el ve vücut bakım markası* NIVEA da tam bu noktada devreye giriyor ve vücut bakımının keyfini uzun süre yaşatmayı hedefliyor.

Günlük yaşamın yoğunluğu ve karmaşası içerisinde kendimize zaman ayırmanın en güzel yolu, ufak bakım rutinleri oluşturmak ve bunlara sadık kalmak. NIVEA da bu arayışımızın farkında olarak, Yoğun Nemlendirici El & Vücut Bakım Kremi’nin içeriğinde derin nemlendirici serum ve deniz minerallerine yer veriyor. Böylelikle son zamanlarda yüz kremlerinde/yüz bakımda revaçta olan bir içerik olan “serum”, NIVEA sayesinde vücut bakıma geliyor ve cildimizin tam da ihtiyacı olan etkili nemlendirmeyi, 48 saat boyunca sağlıyor.

NIVEA Yoğun Nemlendirici El & Vücut Bakım Kremi

Shea yağı içeren NIVEA Pürüzsüzleştirici El & Vücut Bakım Kremi ise daha kuru ciltler için nemi hapsederek pürüzsüz bir cilt görünümü oluşturuyor. Ayrıca bu kremde de derin nemlendirici serum yer alıyor ve 48 saat boyunca etkili nemlendirme sağlıyor.

NIVEA Pürüzsüzleştirici El & Vücut Bakım Kremi

Değişen alışveriş alışkanlıklarımızın ve uzun vadeli öz bakım planlarımızın da farkında olan NIVEA, ihtiyacımız olan kremleri 400 ml’lik ambalajlarla sunarak uzun süre kullanıma da imkan tanıyor. Böylece nemlendirme kadar vazgeçilmez ve sıkça ihtiyaç duyduğumuz bir bakım ritüeli için uzun vadeli ve farkındalık sahibi tercihler yapmamızın önünü açıyor.

Elbette nemlendirici içeriklere olan ihtiyacımız son yıllarda özellikle üzerine eğildiğimiz vücut bakımı konusunda da devam ediyor. Yatıştırıcı, nemlendirici ve ferahlatıcı etkileriyle popülaritesini halen koruyan, Kleopatra’nın güzellik sırları arasında olduğu söylenen aloe vera vücut bakımı listemizin ilk sırasında yer alıyor. NIVEA’nın bu farkındalıkla, normal ve kuru ciltler için geliştirdiği Aloe Vera Vücut Losyonu da ilk kullanımda bile cildi rahatlatıyor ve hoş bir koku bırakıyor.

Nemlendirme konusunda özel ilgiye ihtiyaç duyan kuru ve çok kuru ciltler için geliştirilen, derinlemesine nemlendirici serum, badem yağı ve E vitamini özleri ile zenginleştirilen Yoğun Besleyici Vücut Sütü ise 5’i 1 arada bakım sunuyor: 48 saat yoğun nemlendirme, kurumaya karşı koruma, yumuşacık cilt hissi, yağlı his bırakmama gibi özellikleri sayesinde istenen bakımlı cilt görünümünü elde etmeye yardımcı oluyor. O halde sizi cilt ve vücut bakımının inceliklerini keşfetmek üzere buraya alalım.

* Bağımsız araştırma kuruluşu tarafından 27.08.2021 – 02.09.2021 tarihleri arasında yapılan tüketici araştırması sonuçları